ESET kontaktiniai asmenys spaudai ir žiniasklaidai

ESET būstinė / Europa, Viduriniai Rytai ir Afrika

Aupark Tower
Einsteinova 24
851 01 Bratislava
Slovakija (Slovakia)

Branislav Ondr?šik, Public Relations Manager, ESET (Europe, Middle East, Africa)
Mob. +421 917 393 043
El. paštas ondrasik@eset.sk; press@eset.sk


ESET Šiaurės Amerikos skyrius

610 W. Ash Street, Suite 1900
San Diego, CA 92101
JAV (United States)

Christopher Dale, Public Relations Manager, ESET North America
Tel. +1 619 876 5429  Faks. +1 619 876 5445
El. paštas cdale@eset.com

Matthew Grant, Schwartz Communications, Inc.
Tel. +1 415 817 2562  Faks. +1 415 882 5787
El. paštas mgrant@schwartz-pr.com


ESET Lotynų Amerikos skyrius

Av. Del Libertador 6250,
6th Floor
C1428ARS Buenos Aires
Argentina

Andrés Tamburi, Corporate Communications Director
Tel. +54 11 4788-9213
El. paštas atamburi@eset.com

Gimena Pauletti, Press Relations Manager
El. paštas gimena.pauletti@eset.com


ESET Ramiojo vandenyno Azijos skyrius

61 Robinsion Road
08-02 Robinson Centre
Singapūras (Singapore)  068893

Parvinder Walia, Channel Marketing Manager, ESET Asia/Pacific
El. paštas parvinder.walia@eset.com