VOLNÁ POZICE

Security Auditor

ESET Research Czech Republic s.r.o.
Praha

Náplň práce:

Pokud máš zkušenosti s auditem nebo řízením bezpečnosti informačních systémů a chceš se v této oblasti zlepšovat nebo hledáš firmu, která se věnuje výhradně informační bezpečnosti, rádi navážeme spolupráci. Pro úspěšné zvládnutí pozice pomohou předchozí zkušenosti s prací auditora, konzultanta nebo v interní bezpečnosti.

  • Auditní činnosti k prověření stavu informační bezpečnosti
  • Konzultační služby externím zákazníkům nebo internímu zákazníkovi
  • Podpora v činnostech bezpečnostního manažera
  • Definování bezpečnostních požadavků při realizaci projektů
  • Realizace činností na budování řízení informační bezpečnost
  • Identifikace bezpečnostních rizik
  • Konzultace v oblasti kybernetické bezpečnosti

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • Znalost procesů řízení bezpečnosti podpořené certifikací: CISA, CISSP, nebo jiné
  • Minimálně 3 roky praktických zkušeností
  • Zkušenosti s nasazováním a provozem bezpečnostních opatření a řízením informační bezpečnosti výhodou
  • Znalost standardů řady ISO 27000 výhodou
  • Technické a procesní myšlení
  • Vysoká míra samostatnosti, orientace na kvalitu, schopnost přizpůsobit se novým podmínká
  • Schopnost pracovat na více úkolech
  • Komunikační dovednosti při práci u zákazníka

Benefity:

  • Podpora tvého osobního i profesního rozvoje – možnost účastnit se různých školení, tréningů, konferencí a meetupů
  • Štědré finanční bonusy vyplácené 2x ročně na základě tvého pracovního výkonu
  • Finanční podpora při důležitých životných událostech (svatba, narození dítěte)
  • Příspěvek na důchodové doplňkové spoření
  • Plně hrazené stravné lístky v ceně 170 Kč/den
  • Příspěvek na cestu do práce
  • Benefit „doporuč kamaráda“ – možnost získat finanční odměnu při doporučení známého na volnou pracovní pozici
  • Home Office
  • 3 placené dny volna při zdravotních problémech (sickdays)
  • Mind’n’Soul Program – bezplatná linka pomoci a poradenství v oblasti osobního a profesního rozvoje
  • Podpora sportovních aktivit
  • Čerstvé ovoce, čaj, káva, nealko – to vše najdeš po celý den v kuchyňce
  • Neformální, přátelská a otevřená kultura bez dresscodu
  • Účast na firemních večírcích a akcích
  • Možnost využít společné prostory firmy (terasa, relax zóna) na oddych a setkání s kolegy
  • Dobrovolnictví a možnost zapojit se do různých CSR aktivit
  • Věrnostní program – dovolená navíc a finanční bonus po odpracovaní 5 a více let

ESET Research Czech Republic

The beginnings of ESET date back to 1987, when two young programming enthusiasts, Peter Paško and Miroslav Trnka, wrote a program for the detection of one of the world’s first computer viruses. They did not know that they had created one of the most successful antivirus programs in the world – dubbing it NOD. In 1992, together with their mutual friend Rudolf Hrubý, they formally established ESET.

What started as the brainchild of a few friends has evolved into the most valuable international brand of any Slovak company. Today ESET’s NOD32 technology protects over 100 million users across the world.

This success did not come overnight. The company’s global success and growth was given a boost in 1998 with its first “VB100” award from the prestigious Virus Bulletin magazine. Since then, we’ve received this accolade more than 100 times.

Today, over 1,700 employees around the world drive the company’s success. Throughout the company’s expansion, we have stayed true to the principles on which we were founded, and we remain independent in order to continue to meet new challenges.

Dočetl/a jsi až sem a máš pocit,
že je to přesně to, co hledáš?

Tak pošli svůj životopis a napiš nám něco o své motivaci.
Těšíme se!

Zuzana Jakubčeková
Talent Acquisition Specialist
e-mail: zuzana.jakubcekova@eset.com

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí, přihlaste se na joineset@eset.com a něco společně vymyslíme.