Pålitelig IT-sikkerhet i Europa

Skalerbare og tilpassbare løsninger som holder deg ett skritt foran alle trusler

Møt ESET

I mer enn 30 år har vi utviklet bransjeledende programvare og tjenester for IT-sikkerhet, og levert en øyeblikkelig og fullstendig beskyttelse mot stadig nye cybersikkerhetstrusler.

Møt ESET

I mer enn 30 år har vi utviklet bransjeledende programvare og tjenester for IT-sikkerhet, og levert en øyeblikkelig og fullstendig beskyttelse mot stadig nye cybersikkerhetstrusler.

Møt ESET

I mer enn 30 år har vi utviklet bransjeledende programvare og tjenester for IT-sikkerhet, og levert en øyeblikkelig og fullstendig beskyttelse mot stadig nye cybersikkerhetstrusler.

 

Johan Stalby
Enterprise Sales Manager

+46 705 08 83 01
johan@eset.se
LinkedIn

 

Erika Hermansson
Channel Manager, consumer

+46 720 50 66 04
erika@eset.se
LinkedIn

 

Vickie Kirktved
Nordic Head of B2B Channel

+45 42 92 16 96
vickie.kirktved@eset.dk
LinkedIn

 

Leif Jensen
Chief Business Officer

+45 51 44 75 51
leif@eset.se
LinkedIn

 

Anders Nilsson
Cybersecurity expert

+46 706 11 10 52
anders@eset.se
LinkedIn

Christopher Palm
Customer Lifecycle Manager

+46 (0)72- 092 69 77
christopher.palm@eset.se
LinkedIn

 

Hania Hussein
Finance Assistant

+46 720 92 69 72
hania.hussein@eset.se
LinkedIn

 

Maria de la Motte
Marketing Manager

+46 705 08 80 68
maria@eset.se
LinkedIn

 

Johanna Alfredsson
Social Media Manager

johanna.alfredsson@eset.se
LinkedIn

Forpliktet til de høyeste bransjestandardene

Respektert av bransjeanalytikere

Mer informasjon

Premiert i uavhengige tester

ESET Endpoint Security är ledande inom programpaket för endpoint-skydd för små företag på G2

Verdsatt av kunder over hele verden

Les hele omtalene

SVAR PÅ NOEN SPØRSMÅL OG FINN DEN PERFEKTE SIKKERHETSLØSNINGEN FOR DEG.

La oss hjelpe deg med å finne den rette løsningen

 

STEG 1 AV 5

Hva er din nåværende rolle?

Administrer endepunktene uansett hvor du befinner deg

ESET PROTECT er et multifunksjonelt verktøy for ekstern sikkerhetsstyring for ESET Business-produkter på tvers av alle operativsystemer, som er tilgjengelig både skybasert og lokalt. Mer informasjon

Opplev konsollens fulle potensial med én gang.
Du trenger ikke installere eller konfigurere noe.

Hold deg oppdatert om nyheter innen cybersikkerhet

Fra prisvinnende og anerkjente sikkerhetsforskere ved ESETs 13 globale FoU-sentre.

Bedriftsblogg

Digital security and the generations

How do generations approach technology and digital security?

KIDS BACK AT SCHOOL. CHECK. DEVICES PROTECTED. CHECK.

It’s school time again, the perfect moment to secure your children’s devices.

See more

We Live Security-blogg

What to consider before disposing of personal data – Week in security with Tony Anscombe

A major financial services company has learned the hard way about the importance of proper disposal of customers' personal data

The post What to consider before disposing of personal data – Week in...

5 tips to help children navigate the internet safely

The online world provides children with previously unimagined opportunities to learn and socialize, but it also opens them up to a range of hazards. How can you steer kids toward safe internet habits?...