Çok katmanlı korumanın gücü

ESET çok katmanlı teknolojisi sayesinde tehditlere daha hızlı müdahale ederek müşterilerine daha güçlü ve etkin hizmet veriyor.

Toplam Doğruluk

"ESET Smart Security her türlü halka açık web tabanlı tehditlere karşı korunmamızı sağladı ve tehditlerin tamamını engelledi. Bu yazılım meşru objeler ile uğraşırken de çok etkindi, genel değerlendirme notu olarak %100 vermek gerekir."

Simon Edwards, SE Labs Home Anti-Malware Protection - Temmuz- Eylül 2016

SE Labs, Bireysel Anti-Malware Yazılım Koruması, Total Kesinlik (%)

SE Labs anti-malware yazılımların, hedeflenmiş saldırılara ve test sırasında web üzerinde mevcut olan tehditlere karşı olan tepkilerini karşılaştırır. Sonuçlar, bahsi geçen tehditlerin gerçek zamanlı olarak nasıl tespit edildiğini ve /veya engellendiğini gösterir.

Final Skor

"Son zamanlarda ESET, VBSpam karşılaştırmalarımızda en iyi performansa sahip ürün olarak gözüküyor. False positive içermeyen mükemmel performansa sahip bir geçmiş ile birlikte düşünüldüğünde iş için son derece güvenilir bir spam filtreleme ürünü olduğunu rahatça söyleyebiliriz."

Martijn Grooten ve IonuÅ£ Răileanu, Virus Bulletin, VBSpam Comparative yorumları - Temmuz 2016

Virus Bulletin, VBSpam, Final Score

Virus Bulletin, lider ve bağımsız bir test otoritesidir. Gerçek zamanlı olarak binlerce e-posta gönderip anti-spam ürünlerini test eder. The VBSpam Final Score, anti-spam yazılımının spam e-postalarını yakalarken aynı zamanda hatalı tespit edilenlerin ne kadar önlediğini ölçer.

macOS ve Windows zararlı yazılım tespiti (%)

"ESET, test sırasında 11 binin üzerinde tehdit algılayarak mükemmel bir performans gösterdi. Öte yandan bunu yaparken neredeyse sisteme hiç yük bindirmedi."

Andreas Marx, AV-Test 12 Security Packages for macOS Put to the Test - Temmuz 2016

AV-TEST, macOS ve Windows zararlı yazılım tespiti (%)

AV-TEST tarafından MacOs güvenlik çözümleri üzerinde yapılan son testten ESET, en yüksek puanı aldı. ESET test sonucunda hem MacOs hem de Windows üzerindeki tüm korsan yazılımları tespit eden tek yazılımdı. Bu sonuç ESET çözümlerinin çok unsurlu ortamda çalışmakta olan müşteriler için en doğru çözümler olduğunun kanıtıdır.

Yanlış alarmlar

"False Positive'ler (FPs) AV kalitesi için önemli bir kriterdir. Bir müşteriden gelen tek bir false positive sorununu çözmek, çok ciddi mühendislik ve destek çalışmasını zorunlu kılabilir."

AV-Comparatives False Alarm Test- Eylül 2016

AV-Comparatives, Yanlış Alarm Testi, Yanlış Alarmlar

Tek bir "false positive" bile ciddi sorunlar doğurabilir. Eğer bir antivirus programı virüslü dosyaları anında silmek ya da karantina altına almak üzere tasarlandıysa ana dosyadaki bir "false positive", işletim sistemini ya da önemli uygulamaları kullanılmaz hale getirebilir.

Etki Skoru

"ESET Smart Security 9 özellikle düşük sistem tüketimi avantajını geliştirmiş."

Andreas Clementi, AV-Comparatives, Performance Test - Ekim 2016

AV-Comparatives, Performans Testi, Etki Skoru

Anti-malware yazılımları, dosya yönetimi operasyonlarını etkiler. Ağır bir çözümün yerine daha düşük sistem tüketimli bir yazılım yüklediğinizde kullanıcı sisteminin daha hızlı çalıştığını hissedecektir.

Uzun dönem ağ yükleme testi

"ESET Sistem kaynaklarına çok az yük olması ile tanınıyor."

Andreas Clementi, CEO at AV-Comparatives – Kasım 2016

AV-Comparatives, Ağ Performans Testi

"Uzun dönemli ağ yükleme testleri" İş ortamında ağ iletişimi çok önemlidir. Kurumsal sistemlerdeki donanımlar için de aynı şey söylenebilir. Ağın davranışı kurumsal cihazların çalışmasını etkiler. ESET bu test sonucunda ağa ne kadar az etki ettiğini kanıtlamıştır.

Müşteri büyüklüğü-yan tanımlamalar

"Bu testin sonuçları ESET Kurumsal ürünerinin söz verdiği işi yerine getirdiğinin kanıtıdır. Ağ sistemlerine yük olmadan koruma sağlıyor."

Andreas Clementi, CEO at AV-Comparatives - Kasım 2016

AV-Comparatives, Ağ Performans Testi

Bu test AV-Comparatives her çözümün, zararlı yazılım tanımlama veri tabanlarını test eder. Düşük boyut, daha yüksek tespit oranı ile sisteme girişi engelleyen etkin güvenlik çözümünü işaret eder.