İşletmenizi korumak için küresel bir teknoloji liderine güvenin

Dünyanın en güçlü siber güvenlik teknolojisi, işletmenizin başarılı olmasını sağlayacak

Threat Intelligence

THREAT INTELLIGENCE

Belirli tehditler ve saldırı kaynakları hakkında derinlemesine, güncel küresel bilgiler edinin. Bilgiye yalnızca kendi ağları içinde erişen güvenlik mühendislerinin bu tehditleri tespit etmesi zor olabileceğinden, BT ekibimizin uzmanlığından yararlanın.

Sürekli koruma sağlayan, benzersiz şekilde dengelenmiş güvenlik

ESET PROTECT Platform, dünyanın en çetin siber tehdit önleme, tespit ve müdahale çözümüdür. Onlarca yıllık deneyime dayalı üstün uzmanlık ve hizmetlerle birleştiğinde, işletmelere kapsamlı siber güvenlik sunar.

Tam kapsamlı önleme edinin ESET, 30 yılı aşkın bir süredir Avrupa'da üretilen dünya standartlarında siber güvenliği mükemmelleştirerek kullanıcılarının siber suçlarla mücadeleyi kazanmalarına yardımcı oluyor. Tam XDR'ye geçmeye karar verirseniz, ESET'in çözümü, kötü amaçlı kodları tespit etmek ve durdurmak için çok sayıda tanılama sisteminin yanı sıra kuruluşunuzun ortamınıza göre uyarlanmış bir kötü amaçlı yazılımdan koruma stratejisi geliştirmesine ve uygulamasına yardımcı olacak yönetilen hizmetler sunar.

Fidye yazılımına elveda deyin ESET'in Fidye Yazılımı Kalkanı, dosyaları fidye yazılımı/dosya kodlayıcıları için ortak olan şekillerde değiştirmeye çalışan uygulamaların ve işlemlerin davranışını izleyen davranış tabanlı bir tespit tekniğidir. ESET'in kurumsal çözümleri, yalnızca fidye yazılımlarını önlemek için değil, aynı zamanda bir kuruluş içinde görünüp görünmediğini tespit etmek için birden fazla savunma katmanı sağlar.

ESET'in sıfır güven yaklaşımının faydaları ESET güvenlik çözümleri, bilinmeyen koda "asla güvenme, her zaman doğrula" yaklaşımını kullanır ve kuruluşunuza aşağıdakileri sunarak aynısını yapmasına olanak tanır: İzlenmesi ve korunması gereken cihazları ve kaynakları belirlemenize olanak tanıyan tüm kaynaklarınız ve erişim noktalarınız için görünürlük; en etkili dijital güvenlik duruşunu korumanıza yardımcı olan ayrıntılı kurallar; ve kuralların doğru uygulanmasını ve hızlı adaptasyonu sağlamak için süreçlerin otomasyonu.

Anında, gerçek zamanlı görünürlüğün faydaları Güncel bilgiler ve özelleştirilmiş bildirimler, BT personelinizin ortaya çıkmış olabilecek yeni risklere anında tepki vermesini sağlar.

İstihbarat Beslemeleri, APT Raporları

THREAT INTELLIGENCE

Kuruluşunuzu APT'lere, botnet'lere ve diğer saldırı türlerine karşı güçlendirecek özet akışları ve raporlar aracılığıyla sağlanan ESET'in dünyaca ünlü laboratuvarından derinlemesine ve eyleme geçirilebilir istihbarat. Güvenliğinizi nasıl genişletebileceğinizi görün.

Güvenlik Hizmetleri, Tespit ve Müdahale

TESPİT VE MÜDAHALE

ESET'in en kapsamlı tespit ve müdahalesiyle IT ortamınıza maksimum koruma, eksiksiz siber risk yönetimi ve ayrıntılı görünürlük. ESET Inspect üzerinden ESET MDR ve XDR aracılığıyla dünyanın önde gelen uzmanlığına erişin.

Gelişmiş Tehdit Savunması, Bulut Uygulama Koruması, Kimlik Doğrulama, Şifreleme, Vulnerability & Patch Management

GENİŞLETİLMİŞ KORUMA

Hedeflenen saldırılara ve yeni tehdit türlerine, özellikle fidye yazılımlarına karşı bulut tabanlı tehdit savunması, ayrıca bulut ofis paketleri için özel koruma ve erişim korumasını sertleştirmek için çok faktörlü kimlik doğrulama ve şifreleme çözümlerinden oluşan ek güvenlik katmanları.