ESET Hizmetleri

ESET, işletmeler ve kuruluşlar için en yüksek güvenlik seviyesinin ancak sağlam teknoloji ve birinci sınıf insan uzmanlığının bir araya gelmesiyle elde edilebileceğine inanır.

ESET'in kapsamlı hizmet yelpazesi, ESET ürünlerinizin tüm potansiyelinden yararlanmanıza, olası güvenlik sorunlarına karşı koruma sağlamanıza ve sorunlu kodların ağınızda yayılmasını önlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

ESET services

ESET believes that the highest level of security for businesses and organizations can only be achieved by a combination of robust technology and world-class human expertise.

ESET’s comprehensive range of services is designed to help you exploit the full potential of your ESET products, ensure protection against any potential security issues, and prevent any problematic code from spreading within your network.

1milyar+
internet kullanıcısı korunuyor
320bin+
kurumsal müşteri
130
ülke ve bölge
1
Global Ar-Ge merkezi

ESET uzmanlığının gücü ile güvenliğinizi artırın

ESET Hizmetleri, kuruluşunuzun güvenlik sorunlarına hızlı bir şekilde yanıt vermesine ve itibarını korumasına yardımcı olmak için 7/365/24 yüksek eğitimli profesyonellerin deneyimini ve içgörüsünü sunar. IT ürünlerinizin en iyi şekilde kurulup yapılandırılmasını ve %100 oranında çalışmasını sağlayarak IT masraflarından tasarruf etmenize ve IT kaynaklarını serbest bırakmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

ESET uzmanları, ESET'in ödüllü teknolojisini ve dünyaca ünlü IT güvenlik uzmanlığını kullanarak herhangi bir siber güvenlik sorununa hızlı ve verimli bir şekilde müdahale ederek kuruluşunuzun güvenlik profilini ve güvenilirliğini artırabilir.

  • Eksik kötü amaçlı yazılım tespitlerini ele alın
  • Temizlik sorunlarını çözün
  • Şüpheli davranışları araştırın
  • Fidye yazılımı enfeksiyonlarını azaltın

Sigortaya uyumlu olun

ESET Hizmetleri kuruluşunuza, sigorta almanın anahtarı olan dijital güvenlik denetimlerini uygulama konusunda yardımcı olabilir.

Birinci sınıf uzmanlığa dokunun

ESET'in insan uzmanlığına erişerek siber güvenlik olaylarının tespit edilmesini, engellenmesini ve iyileştirilmesini hızlandırın.

Risklerinizi yönetin

Tehdit müdahale ve iyileştirme sürecinde uzman bilgisini uygulayarak iş sürekliliğini sağlayıp riski azaltın.

Önerilen hizmetler

ESET, IT güvenlik gereksinimlerinize uyarlanmış ve ESET ürünlerinizin tüm yaşam döngüsü boyunca kullanılabilen bir dizi hizmet sunar. Gereksinimlerinize bağlı olarak aşağıdakilerden birini veya birkaçını seçin:

Güvenlik Hizmetleri

ESET ürünleriyle birlikte kullanarak önleyici, proaktif ve reaktif davranan eksiksiz bir güvenlik çözümü elde edin.

  • İş sürekliliğini korumak için olaylara hızlı müdahale
  • ESET'in ekibinizi sessiz bir ortak olarak güçlendirmesine izin verin
  • Siber güvenlik uzmanlarımız her türlü tehdidin araştırılmasına, belirlenmesine ve giderilmesine yardımcı olacaktır

Premium Support

Hafta sonları ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere günün veya gecenin herhangi bir saatinde ESET'ten anında yardım alın.

  • ESET uzmanları, olası sorunları en aza indirmek için ESET ürünlerinizi kurmanıza yardımcı olur.
  • Sıkıntısız güvenlik - hızlı ve garantili müdahale
  • Her zaman ulaşılabilir: 7/24/365 destek alın

ESET Deployment and Upgrade

Ürünlerin tüm avantajlarını elde etmek ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak için kurulum ve yapılandırmayı optimize ederek ESET ürünlerinizin IT ortamınıza mükemmel bir şekilde entegre olmasını sağlar.

ESET HealthCheck

Kuruluşunuzun güvenlik durumunu gözden geçirmek ve yöneticilerinizin dikkate alması ve uygulaması için eyleme geçirilebilir tavsiyeler içeren bir rapor almak için istediğiniz zaman kullanılabilir.

Siber güvenlik savunmanızı güçlendiren hizmetler

ESET dijital güvenlik tarafından korunan işletmeniz, yeni teknolojilerin sağladığı ilerlemeden tam olarak yararlanabilir ve bunlara güvenebilir.

Kolay Yönetim ile Tam Koruma
İnternet bağlantısı olan tüm cihazların giriş yapmasına, güncel ve korumalı kalmasına olanak tanıyan bulut tabanlı kolay arayüz. Hangi makinelerde işlem yapmak gerektiğini tam olarak belirlemek için okunması kolay raporlama. Uygulamayı uzaktan güncelleme kolaylığı sağlamak için entegre RMM. Ayrıca RMM işlevi aracılığıyla Windows güncellemeleri ve güvenlik güncellemeleriyle de ilgilenilir.

- Bölgesel IT Yöneticisi, Enterprise Architecture and Technology Innovation, Kanada - incelemenin tamamını okuyun

Kuruluşunuz için önerilen ek hizmetler

ESET Threat Intelligence

Güvenlik istihbaratınızı yerel ağdan küresel siber alana kadar genişletir.

Detaylı bilgi

ESET Mikro Güncellemeleri

Sınırlı internet erişimine sahip veya katı güncelleme politikalarına sahip işlemler için güncel güvenlik.

Detaylı bilgi

ESET Yetkili Eğitim Merkezi

Satış gücünüzün ve müşteri temsilcilerinizin becerilerini geliştirecek çevrimiçi eğitim platformu.

Detaylı bilgi

ESET, 2022'de sektörü şekillendiren sayılı üreticilerden biri IDC'YE göre ESET, sektörün uzun ömürlülüğü, teknik cesareti, araştırma mükemmelliği ve finansal istikrarı sayesinde 2022'de sektörü şekillendiren sayılı üreticilerden biri.

Detaylı bilgi

ESET birçok bağımsız testte ödüllendirildi

Test sonuçlarını görün

ESET, Gelişmiş Kalıcı Tehdit korumasında "En İyi Oyuncu" ESET, Radicati 2023 Advanced Persistent Threat Market Quadrant'ta üst üste dördüncü kez "Top Player" seçildi

Detaylı bilgi

ESET dünya çapındaki müşteriler tarafından takdir edilmektedir

Tüm yorumları okuyun

ESET, Liderlik Pusulası 2023'te Pazar lideri ve Genel liderler arasında

Raporu alın

ESET, Gartner Peer Insights'ta toplanan 700'den fazla incelemeyle tanınır © 2022 Gartner, Inc. Gartner® ve Peer Insights™, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Gartner Peer Insights içeriği, bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayalı görüşlerinden oluşur ve gerçek beyanlar olarak yorumlanmamalı ve Gartner veya bağlı kuruluşlarının görüşlerini temsil etmemelidir. Gartner, bu içerikte gösterilen herhangi bir satıcıyı, ürünü veya hizmeti onaylamaz ve bu içerikle ilgili olarak, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri de dahil olmak üzere doğruluğu veya eksiksizliği konusunda açık veya zımni hiçbir garanti vermez.

İlgili kaynaklar ve belgeler

Tehdit Araştırması

Siber güvenliğe hizmet eden tanınmış araştırma ve keşifler.

Detaylı bilgi

Fidye Yazılımı

Kuruluşlar fidye yazılımı saldırılarına maruz kalmalarını ve bunlardan kaynaklanan zararları azaltmak için ne yapabilir?

PDF'i indirin

Hükümet Raporu

ESET uzmanları, hükümetlerin saldırganlar tarafından nasıl hedef alındığını inceler ve etkili bir şekilde müdahale edebilecekleri yollar önerir.

PDF'i indirin