"ESET olarak, topluluğumuzda COVID-19
önlemleri alırken, olabilecek en iyi
güvenliği sağlamayı taahhüt ediyoruz." 

Richard Marko, CEO, ESET

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve iş arkadaşlarımız,

COVID-19 salgını büyümeye ve tüm dünyada insanların hayatını etkilemeye devam ediyor. Bu belirsiz zamanlarda tüm ESET hizmetlerini size kesintisiz olarak sunmaya devam ederken çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri uygulamaya devam etmekte kararlıyız.

Şu anda önceliğinizin hayatınızı ve işinizi olabildiğince normal tutmak olduğunu anlıyoruz. ESET ürün ve hizmetlerinin sizi dijital tehdit ve risklerden korumaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz; böylece, dikkatinizi işinizin ve faaliyetlerinizin sürekliliğini korumaya odaklayabilirsiniz.

ESET 30 yılı aşkın bir süredir sizin için burada ve biz, bu sürede inşa ettiğimiz itibarı korumak için çalışıyoruz. Müşterilerimize çevrimiçi hizmet verirken personelimizin çoğunun evden güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için çevrimiçi işbirliği için mevcut tüm seçenekleri kullanıyoruz. Ayrıca, tesislerimizde fiziksel olarak bulunması gereken az sayıdaki çalışanımız için koruyucu önlemler de sağlıyoruz.

Son birkaç haftadır dünyada önemli ölçüde kötüleşen bu durumdan dolayı hükümetler ve işletmeler dolaşım ve günlük faaliyetlere kısıtlamalar uygulamaya başladığı için Blog sayfamızda güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmenin yollarıyla ilgili son haberleri ve tavsiyeleri paylaşmaya daha çok özen gösteriyoruz. Daha önce benzeri görülmemiş bu durum sırasında siber güvenlik riskleri hakkında bilgi edinmek için bu kaynakları düzenli olarak kontrol etmenizi öneririm.

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa yerel ESET ekiplerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin ve en iyi korumayı almanızı sağlamak için ek önlemler uygulayacağımız için düzenli olarak güncellediğimiz web sitemizi ziyaret edin. Ayrıca, Müşteri Hizmetleri ve Teknik ekiplerimiz tam güçle çalışmaya devam ediyor ve her zaman olduğu gibi Destek sayfamızdan size yardımcı olmaya hazırlar.

İçtenlikle,

Richard Marko

CEO

ESET - Enjoy Safer Technology