ESET ANTI-MALWARE SDK

Kuruluşunuzu koruyun ve kurumsal çözümlere değer katın

1milyar+
internet kullanıcısı korunuyor
320bin+
kurumsal müşteri
130
ülke ve bölge
1
Global Ar-Ge merkezi

ESET Anti-malware SDK

Hem Windows hem de Linux platformları için mevcut olan ESET Anti-Malware SDK, çok çeşitli uygulamalar ve entegrasyon senaryoları için çok katmanlı, çapraz platform koruması sağlar. Şunları Sağlar:

Çoklu lisans
seçenekler

Çapraz platform 
koruma

Ölçeklenebilirlik

Kapsamlı
SDK kiti


Çapraz platform tehdit algılama

SDK, Windows ve Linux'u desteklerken, tarama motoru aynı zamanda mobil kötü amaçlı yazılımları (Android, iOS) ve makroları hedefleyen tehditleri de engelleyerek, tam gelişmiş çapraz platform koruması sağlar.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma yetenekleri ekleyin

Kuruluşlarınızın dahili kullanımları veya müşterileriniz için tasarlanan SDK, ESET'in tarama motorunu ransomware ve sıfır-gün kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü tehdidi ortadan kaldırmak için kolayca entegre eder.

Tam kontrol

Uygulama süreci ve kullanmaya karar verdiğiniz işlevsellik üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz Çözüm, kapsamlı bir belge ve ESET mühendisleri ile desteklenen ve size yardıma ihtiyaç duymanız durumunda yardımcı olacak geniş bir seçenek yelpazesi sunar.

Kullanım Örnekleri

SORUN

Kuruluşunuzun sağladığı ürün ve hizmetlere nasıl değer katarsınız?

Kuruluşunuz zor bir pazarda rekabet ediyor ve ürünlerini, hizmetlerini ve çözümlerini geliştirmesi gerekiyor.

ÇÖZÜM

  • Mükemmel koruma sağlayan ürünler oluşturun.

Mükemmel kalitede yerleşik koruma sağlayan ürünler sunun. Rakiplerinizin önüne geçmek için, ürünlerinizi, servislerinizi ve çözümlerinizi ESET kötü amaçlı yazılım önleme ile geliştirin. Kuruluşunuzun sağladığı ürün veya hizmet türüne bağlı olarak, müşterilerinize en uygun ve en yüksek değeri veren ESET Anti-Malware SDK işlevselliğini seçin.

2017'den beri
9,000'den fazla uç nokta
ESET tarafından korunmaktadır

2016'dan beri
4.000'den fazla posta kutusu
ESET tarafından korunmaktadır

2016'dan beri
32.000'den fazla uç nokta
ESET tarafından korunmaktadır

2008'den beri
2 milyon müşteri tabanıyla
ISP güvenlik ortağı

ESET farkı

DNA Detections

Algılama türleri, çok özel karmalardan, kötü niyetli davranışların ve kötü amaçlı yazılım özelliklerinin karmaşık tanımları olan ESET DNA Saptamalarına kadar uzanır.

Kötü amaçlı kod saldırganlar tarafından kolayca modifiye edilebilir veya gizlenebilirken, nesnelerin davranışı o kadar kolay değiştirilemez ve ESET DNA tespitleri bu ilkeden yararlanacak şekilde tasarlanır.

Ürün içi sandbox

Günümüzün kötü amaçlı yazılımları genellikle ağır bir şekilde gizlenmekte ve mümkün olduğu kadar saptamaktan kaçınmaya çalışmaktadır. Bunu görmek ve yüzeyin altında saklı olan gerçek davranışları tanımlamak için, ürün içi korumalı alan kullanıyoruz.

Bu teknolojiyi kullanarak, ESET çözümleri, yalıtılmış sanal bir ortamda şüpheli bir örnek yürütmek için bilgisayar donanımı ve yazılımının farklı bileşenlerini kullanır.

Dosyaları ve veri bloklarını tarar

Gömülü zararlı bileşenlerin doğru bir şekilde algılanması için yüzlerce farklı dosya biçimini (çalıştırılabilir, yükleyici, komut dosyası, arşiv, belge ve bayt kodları ve veri blokları) analiz eder.

URL ve IP adresi taraması

ESET Anti-Malware SDK ayrıca, kimlik avı sitelerini ve tehlikeli yük içeren adresleri tanımlamak ve engellemek için URL ve IP adresi taraması da sağlar.

Özelleştirilmiş çözümlerimizi keşfedin

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir teklif tasarlayabilmemiz için lütfen bize iletişim bilgilerinizi bırakın..
Kredi kartı gerektirmez.

Siber güvenlik haberlerini kaçırmayın

ESET'in 13 küresel ARGE merkezinden, ödüllü ve tanınmış güvenlik araştırmacıları tarafından hazırlanıyor.

Kurumsal blog

ESET ve Intel, vPro® Platformu ile Fidye Yazılımı Korumasını Genişletiyor

Fidye yazılımı, KOBİ olarak adlandırılan küçük ve orta ölçekli işletmelerin karşılaştığı en ciddi siber tehditler arasında yer alıyor. Saldırganlar, artık kötü amaçlı yazılımları sanal makineler (VM)…

En yaygın 10 Venmo dolandırıcılığı ve güvende kalma yolları

Ödeme uygulamasını kullanırken nelere dikkat etmelisiniz ve paranızı nasıl güvende tutabilirsiniz?

We Live Security blog

RDP remains a security concern – Week in security with Tony Anscombe

Much has been written about the risks that poorly-secured RDP connections entail, but many organizations continue to leave themselves at risk and get hit by data breaches as a result

Cybercriminals play dirty: A look back at 10 cyber hits on the sporting world

This rundown of 10 cyberattacks against the sports industry shows why every team needs to keep its eyes on the ball when it comes to cybersecurity