ESET ANTI-MALWARE SDK

Kuruluşunuzu koruyun ve kurumsal çözümlere değer katın

110m+
kullanıcıyı koruyor

400k+
kurumsal müşteri

200+
ülke & bölge

13
küresel Ar-Ge merkezi

ESET Anti-malware SDK

Hem Windows hem de Linux platformları için mevcut olan ESET Anti-Malware SDK, çok çeşitli uygulamalar ve entegrasyon senaryoları için çok katmanlı, çapraz platform koruması sağlar. Şunları Sağlar:

Checkmark icon

Çoklu lisans
seçenekler

Checkmark icon

Çapraz platform 
koruma

Checkmark icon

Ölçeklenebilirlik

Checkmark icon

Kapsamlı
SDK kiti


Çapraz platform tehdit algılama

SDK, Windows ve Linux'u desteklerken, tarama motoru aynı zamanda mobil kötü amaçlı yazılımları (Android, iOS) ve makroları hedefleyen tehditleri de engelleyerek, tam gelişmiş çapraz platform koruması sağlar.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma yetenekleri ekleyin

Kuruluşlarınızın dahili kullanımları veya müşterileriniz için tasarlanan SDK, ESET'in tarama motorunu ransomware ve sıfır-gün kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü tehdidi ortadan kaldırmak için kolayca entegre eder.

Tam kontrol

Uygulama süreci ve kullanmaya karar verdiğiniz işlevsellik üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz Çözüm, kapsamlı bir belge ve ESET mühendisleri ile desteklenen ve size yardıma ihtiyaç duymanız durumunda yardımcı olacak geniş bir seçenek yelpazesi sunar.

Kullanım Örnekleri

SORUN

Kuruluşunuzun sağladığı ürün ve hizmetlere nasıl değer katarsınız?

Kuruluşunuz zor bir pazarda rekabet ediyor ve ürünlerini, hizmetlerini ve çözümlerini geliştirmesi gerekiyor.

ÇÖZÜM

  • Mükemmel koruma sağlayan ürünler oluşturun.

Mükemmel kalitede yerleşik koruma sağlayan ürünler sunun. Rakiplerinizin önüne geçmek için, ürünlerinizi, servislerinizi ve çözümlerinizi ESET kötü amaçlı yazılım önleme ile geliştirin. Kuruluşunuzun sağladığı ürün veya hizmet türüne bağlı olarak, müşterilerinize en uygun ve en yüksek değeri veren ESET Anti-Malware SDK işlevselliğini seçin.

Mitsubishi logo

2017 yılından beri 9.000'den fazla uç noktasıyla
ESET tarafından korunuyor

2008 yılından beri ESET tarafından korunuyor
lisans uzatıldı / 10 kat arttırıldı

Canon logo

2016 yılından beri ESET tarafından korunuyor
32.000'den fazla uç nokta

T-com logo

2008 yılından beri ISP güvenlik ortağı
2 milyon müşteri

ESET farkı

DNA Detections

Algılama türleri, çok özel karmalardan, kötü niyetli davranışların ve kötü amaçlı yazılım özelliklerinin karmaşık tanımları olan ESET DNA Saptamalarına kadar uzanır.

Kötü amaçlı kod saldırganlar tarafından kolayca modifiye edilebilir veya gizlenebilirken, nesnelerin davranışı o kadar kolay değiştirilemez ve ESET DNA tespitleri bu ilkeden yararlanacak şekilde tasarlanır.

Ürün içi sandbox

Günümüzün kötü amaçlı yazılımları genellikle ağır bir şekilde gizlenmekte ve mümkün olduğu kadar saptamaktan kaçınmaya çalışmaktadır. Bunu görmek ve yüzeyin altında saklı olan gerçek davranışları tanımlamak için, ürün içi korumalı alan kullanıyoruz.

Bu teknolojiyi kullanarak, ESET çözümleri, yalıtılmış sanal bir ortamda şüpheli bir örnek yürütmek için bilgisayar donanımı ve yazılımının farklı bileşenlerini kullanır.

Dosyaları ve veri bloklarını tarar

Gömülü zararlı bileşenlerin doğru bir şekilde algılanması için yüzlerce farklı dosya biçimini (çalıştırılabilir, yükleyici, komut dosyası, arşiv, belge ve bayt kodları ve veri blokları) analiz eder.

URL ve IP adresi taraması

ESET Anti-Malware SDK ayrıca, kimlik avı sitelerini ve tehlikeli yük içeren adresleri tanımlamak ve engellemek için URL ve IP adresi taraması da sağlar.

Siber güvenlik haberlerini kaçırmayın

ESET'in 13 küresel ARGE merkezinden, ödüllü ve tanınmış güvenlik araştırmacıları tarafından hazırlanıyor.

Kurumsal blog

ESET ve Intel, vPro® Platformu ile Fidye Yazılımı Korumasını Genişletiyor

Fidye yazılımı, KOBİ olarak adlandırılan küçük ve orta ölçekli işletmelerin karşılaştığı en ciddi siber tehditler arasında yer alıyor. Saldırganlar, artık kötü amaçlı yazılımları sanal makineler (VM)...

En yaygın 10 Venmo dolandırıcılığı ve güvende kalma yolları

Ödeme uygulamasını kullanırken nelere dikkat etmelisiniz ve paranızı nasıl güvende tutabilirsiniz?

We Live Security blog

ESET Research Podcast: A year of fighting rockets, soldiers, and wipers in Ukraine

ESET experts share their insights on the cyber-elements of the first year of the war in Ukraine and how a growing number of destructive malware variants tried to rip through critical Ukrainian systems...

Pig butchering scams: The anatomy of a fast‑growing threat

How fraudsters groom their marks and move in for the kill using tricks from the playbooks of romance and investment scammers

The post Pig butchering scams: The anatomy of a fast‑growing threat...