Premium Support

İhtiyacınız olan her an destek

Hafta sonları ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere günün veya gecenin herhangi bir saatinde ESET'ten anında yardım alın.


 

 

En başından beri

ESET IT güvenlik ürünlerinizi kurulumlarından itibaren ayarlamak için uzman yardımı. ESET Premium Support'u kullanmak, olası sorunların sayısını büyük ölçüde azaltır.

Her zaman ulaşılabilir

ESET'in dünya çapında faaliyet gösteren tanınmış araştırmacı ekipleri tarafından desteklenen dünyanın en iyi profesyonel desteği, IT güvenlik kurulumu ve dağıtımı ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı ele almak için 7/24/365 hizmetinizdedir.

İş sürekliliği

ESET ürünleri sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır ve kapsamlı belgelerle birlikte gelir. Yine de ESET uzmanlığına sahip olmak, hayati operasyonlarda kesinti veya boşluk riskini azaltır.

Anında yanıt

Diğer türlü çözümü daha uzun sürebilecek destek talepleri, ESET Premium Support ile hızlı bir şekilde çözülür. Katı SLA'lar sayesinde, geliştirme ekibinin katılımını gerektiren sorunlar bile öncelikli çözüm için hızlıca takip edilir.

Sorunsuz güvenlik

ESET Premium Support ile kuruluşunuz, ihtiyaç duyduğunuzda hızlı ve garantili bir yanıt alır. Yanıtımızı ortamınıza uyarlamak için IT ekiplerinizle birlikte çalışırız. Ve bir sorun olması durumunda, yardım etmek için buradayız.

Korumanız için ince ayarlar

Ortamınızda daha önce dağıtılan ESET IT güvenlik ürünlerini incelemek ve ince ayar yapmak için, ESET Premium Support Advanced'in bir parçası olan HealthCheck hizmetimizden yararlanın.

Premium Support hizmeti

Kapsamlı IT güvenliği söz konusu olduğunda, ihtiyacınız olan uzmanlığı sağlamak için ESET'E güvenin. Operasyonel süreklilikte herhangi bir kesinti riskini azaltmak için, uyumlu ve kişiye özel desteği garanti ediyoruz. Premium Support hizmetlerinin kuruluşunuzda dağıtılan ESET IT güvenliğinden en iyi şekilde yararlanmanıza tam olarak nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

ESET Premium Support seviyelerini karşılaştırın

ESET PREMIUM SUPPORT
ADVANCED

ESET PREMIUM SUPPORT
ESSENTIAL

Kritik önem derecesi (A) yanıt süresi “A” düzeyindeki sorunlar için 2 saat içinde yanıt alın. Yanıt, çözüm/geçici çözüm, ek veri talebi veya işin onaylanmasını içerecektir.

2 saat

2 saat

Ciddi önem derecesi (B) yanıt süresi “B” düzeyindeki sorunlar için 4 saat içinde yanıt alın. Yanıt, çözüm/geçici çözüm, ek veri talebi veya işin onaylanmasını içerecektir.

4 saat

4 saat

Genel önem derecesi (C) yanıt süresi “C” düzeyindeki sorunlar için 1 iş günü içinde yanıt alın. Yanıt, çözüm/geçici çözüm, ek veri talebi veya işin onaylanmasını içerecektir.

1 iş günü

1 iş günü

Destek kullanılabilirliği BT güvenliği kurulum ve dağıtım ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı ele almak için dünyanın en iyi profesyonel desteğine sürekli erişebilmenizi sağlayan Premium Destek 7/24/365 mevcuttur.

365/24/7

365/24/7

Arayan giriş noktası Hizmet seviyenize göre bir ESET uzmanına doğrudan ulaşın.

ESET Teknik Destek

ESET Teknik Destek

Müşteri bağlantıları Kaydolduğunuz hizmetle ilgili olarak ESET tarafından hangi çalışanlarınızla iletişime geçilmesi gerektiğini belirlersiniz. Belirleyebileceğiniz çalışan sayısıyla ilgili bir kısıtlama yoktur.

Sınırsız

Sınırsız

Öncelikli çağrı kuyruğu Premium Support abonesi olarak, aramanızla, genel teknik destek çağrılarına göre daha öncelikli olarak ilgilenilecektir.

Premium işleme uygun talepler Premium Support Advanced aboneleri, herhangi bir zamanda premium işleme uygun herhangi bir sayıda bilet gönderebilir.

Sınırsız

Özel hesap yöneticisi Hesabınıza özel bir ESET uzmanı atanacak ve abonelik hizmetlerinin sunulduğunu proaktif olarak kontrol edecektir.

Geliştirme ekiplerine öncelikli erişim Daha fazla inceleme gerektiren Premium Destek müşterilerinin talepleri doğrudan ESET geliştirme ekiplerine gönderilir.

Proaktif bilgilendirme hizmetleri ESET, işletim sistemi güncellemeleri veya diğer teknik değişiklikler nedeniyle herhangi bir ürün uyumsuzluğu sorunu tespit ederse anında bildirim alırsınız.

Dağıtım ve Yükseltme ESET kurumsal ürünlerinin etkin bir şekilde çalışmasını sağlar. Kurulum ve yapılandırma, deneyimli ve sertifikalı ESET uzmanları tarafından gerçekleştirilir.

1 oturum

HealthCheck ESET ürünlerinin çalışmasını iyileştirmek için, bir ürünün ne kadar etkili bir şekilde kurulduğunu ve başlangıç ayarlarının ne kadar iyi ayarlandığını doğrular.

1 oturum

Şirketinizin ihtiyaçlarına özel bir teklif almak için bize iletişim bilgilerinizi bırakın.

En yüksek sektör standartlarına bağlı

ESET, 2022'de sektörü şekillendiren sayılı üreticilerden biri IDC'YE göre ESET, sektörün uzun ömürlülüğü, teknik cesareti, araştırma mükemmelliği ve finansal istikrarı sayesinde 2022'de sektörü şekillendiren sayılı üreticilerden biri.

Detaylı bilgi

ESET birçok bağımsız testte ödüllendirildi

Test sonuçlarını görün

ESET, Gelişmiş Kalıcı Tehdit korumasında "En İyi Oyuncu" ESET, Radicati 2023 Advanced Persistent Threat Market Quadrant'ta üst üste dördüncü kez "Top Player" seçildi

Detaylı bilgi

ESET dünya çapındaki müşteriler tarafından takdir edilmektedir

Tüm yorumları okuyun

ESET, Liderlik Pusulası 2023'te Pazar lideri ve Genel liderler arasında

Raporu alın

ESET, Gartner Peer Insights'ta toplanan 700'den fazla incelemeyle tanınır © 2022 Gartner, Inc. Gartner® ve Peer Insights™, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Gartner Peer Insights içeriği, bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayalı görüşlerinden oluşur ve gerçek beyanlar olarak yorumlanmamalı ve Gartner veya bağlı kuruluşlarının görüşlerini temsil etmemelidir. Gartner, bu içerikte gösterilen herhangi bir satıcıyı, ürünü veya hizmeti onaylamaz ve bu içerikle ilgili olarak, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri de dahil olmak üzere doğruluğu veya eksiksizliği konusunda açık veya zımni hiçbir garanti vermez.

Müşteriler takdir ediyor

"En çok, aldığımız destek ve yardımdan etkilendik. Mükemmel bir ürün olmanın yanı sıra, aldığımız mükemmel bakım ve destek, Primoris'in tüm sistemlerini bir bütün olarak ESET'e taşımamıza neden oldu."

Joshua Collins,
Veri Merkezi Operasyon Müdürü; Primoris Services Corporation, ABD; 4000'den fazla cihaz
Devamını okuyun

"Önceki saldırılardan öğrenen gelişmiş makine öğrenimi ve davranış öğrenimi teknolojisi ile tasarlanmış olduğu için sisteme aynı kaynaktan saldırı yapıldığında, sistemime bulaşmadan tespit edilip kaldırılmasını seviyorum. Her türlü virüs, kötü amaçlı etkinlik ve farklı çevrimiçi tehditler tamamen tanımlanır ve ardından sistemimden çok verimli bir şekilde kaldırılır."

Sarah C., G2 incelemesi

"ESET Inspect, kötü amaçlı etkinliklere, dosya virüslerinden kaynaklanan tehditlere karşı koruma sağlar ve güvenlik ekiplerinin APT'leri tespit etmesini sağlar. Tüm bunlar, makine öğrenimi ve davranışsal öğrenme algoritmaları veya toplanan uç nokta düşük seviye sistem verileri aracılığıyla elde edilir. Bu yazılım, kök neden ve adli analiz yapmak, tehdit avlamak ve saldırı göstergelerini yapılandırmak için yeterince yeteneklidir."

Herry K., G2 incelemesi

"Öne çıkan en büyük özelliği, pazardaki diğer ürünlere göre güçlü teknik avantajı. ESET bize güvenilir koruma sunuyor, yani bilgisayarlarımızın %100 korunduğunu bilerek herhangi bir proje üzerinde her an çalışabilirim."

Fiona Garland, İş Analisti, Mercury Mühendislik, İnşaat, Malzeme ve Doğal Kaynaklar
Hikayenin tamamını okuyun

"ESET'i performans odaklı diğer şirketlere kesinlikle tavsiye ederim, aynı zamanda desteği de harika. Yönetilebilirliğin, elde edebileceğinizin en iyisi olduğunu düşünüyorum."

Mark Kaiser, IT Uzmanı, Unigarant, Finans ve Sigorta
Hikayenin tamamını okuyun

Kaynaklar ve ilgili belgeler

Güvenlik broşürü

ESET Premium Support hizmetinin tam broşürünü indirin.

PDF'i indirin

Tehdit Araştırması

ESET, 30 yılı aşkın süredir siber tehdit araştırmalarında dünya lideridir.

En son raporu okuyun

Analistler ve testler

Endüstri analistlerinin ESET hakkında neler söylediklerini ve bağımsız testlerde nasıl performans gösterdiğimizi öğrenin.

Detaylı bilgi

Başlayın

Premium Support

Hafta sonları ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere günün veya gecenin herhangi bir saatinde ESET'ten anında yardım alın.

  • Olası sorunları en aza indirmek için ESET ürünlerinizi kurmanıza yardımcı olacağız
  • Sıkıntısız güvenlik: hızlı ve garantili müdahale
  • Her zaman ulaşılabilir: 7/24/365 destek alın

Şirketinizin ihtiyaçlarına özel bir teklif almak için bize iletişim bilgilerinizi bırakın.

2017'den beri
9,000'den fazla uç nokta
ESET tarafından korunmaktadır

2016'dan beri
4.000'den fazla posta kutusu
ESET tarafından korunmaktadır

2016'dan beri
32.000'den fazla uç nokta
ESET tarafından korunmaktadır

2008'den beri
2 milyon müşteri tabanıyla
ISP güvenlik ortağı

İlgili çözümler

ESET PROTECT MDR

ESET'in birinci sınıf güvenlik araştırma ekiplerinin becerileri, ESET'in IT güvenlik ürünlerinin en son teknolojisiyle birleşiyor.

  • Garantili, hızlı tepki süreleri
  • İş sürekliliği güvenceli
  • Güvenlik yönetiminiz için yetenekli ESET personelleri

Güvenlik Hizmetleri

ESET ürünleriyle birlikte kullanarak önleyici, proaktif ve reaktif davranan eksiksiz bir güvenlik çözümü elde edin.

  • İş sürekliliğini korumak için olaylara hızlı müdahale
  • ESET'in ekibinizi sessiz bir ortak olarak güçlendirmesine izin verin
  • Siber güvenlik uzmanlarımız her türlü tehdidin araştırılmasına, belirlenmesine ve giderilmesine yardımcı olacaktır