HER BOYUTTAKİ KURULUŞ İÇİN KAPSAMLI SİBER GÜVENLİK

ESET PROTECT Elite

Kurumsal düzeyde XDR'ı eksiksiz çok katmanlı koruma ile birleştiren hepsi bir arada önleme, tespit ve müdahale.

Bu özellik ESET PROTECT MDR ile kullanılabilir.

Windows | macOS | iOS | Android ve dahası  Başlıca işletim sistemleriyle uyumludur: Windows, macOS, iOS, Android ve Linux. Daha fazla ayrıntı için sistem gereksinimlerine bakın.

Şirketinizin ihtiyaçlarına özel bir teklif almak için iletişim bilgilerinizi bırakın.

Arttırılmış görünürlük ve azaltılmış siber riskler için çözüm

Genişletilmiş tespit ve müdahale

Önleme, tespit ve iyileştirme için eksiksiz bir çözüm alın

Gelişmiş uç nokta görünürlüğü, tehdit avı ve olay yanıtı, ağınızdaki herhangi bir güvenlik sorununu derhal azaltmak için tasarlanmıştır.

Gelişmiş Tehdit Savunması

Sıfır gün tehditlerini önleyin

Uyarlanabilir tarama, makine öğrenimi, bulut sandbox ve derinlemesine davranış analizi kullanan fidye yazılımlarına ve daha önce hiç görülmemiş yeni tehdit türlerine karşı iyileştirilmiş koruma.

Sağlam şifreleme ve kimlik doğrulama

Kurumsal verileri ve sistemleri yetkisiz erişime karşı koruyun

Sorunsuz dağıtımla tam disk şifreleme ve çok faktörlü kimlik doğrulama yetenekleri sayesinde veri düzenlemelerine uymaya yardımcı olur.

E-posta tabanlı saldırıları ortadan kaldırın

Spam ve kötü amaçlı yazılımların kullanıcıların posta kutularına ulaşmasını önleyin

Gelişmiş çok katmanlı kimlik avı, antispam ve kötü amaçlı yazılım önleme teknolojisi ile kullanıcılarınızı ve e-postalarını (en çok kullanılan saldırı vektörü) koruyun.

Güvenlik açığı ve yama yönetimi

Güvenlik açıklarını otomatik olarak izleyin ve düzeltin

Tam otomatik yama yönetimi ile üçüncü taraf yazılım güvenlik açıklarını tek ekrandan değerlendirmek için kullanımı kolay, etkili destek alın.

ESET PROTECT Elite çözümünün içerdiği yetenekler

Platformu Keşfedin

Konsol Üstün ağ görünürlüğü ve kontrolü sağlayan birleşik siber güvenlik platformu arayüzü. Buluttan veya şirket içi dağıtım olarak kullanılabilir.
Detaylı bilgi

Modern Uç Nokta Koruması Bilgisayarlar ve akıllı telefonlar için benzersiz ESET LiveSense teknolojisi ile desteklenen, gelişmiş, çok katmanlı koruma.
Detaylı bilgi

Sunucu Güvenliği Tüm genel sunuculardan geçen şirket verileriniz için gerçek zamanlı koruma.
Detaylı bilgi

Tam Disk
Şifreleme
Uyumluluk yasalarının gereksinimlerini sağlamak için sistem diskleri, bölümler veya tüm cihazlar için sağlam şifreleme çözümü.
Detaylı bilgi

Gelişmiş Tehdit
Savunması
Otonom iyileştirme yetenekleriyle, fidye yazılımlarına ve daha önce hiç görülmemiş tehdit türlerine karşı proaktif bulut tabanlı savunma.
Detaylı bilgi

Bulut Uygulama Koruması Eklenen proaktif tehdit korumasıyla, Microsoft 365 ve Google Workspace uygulamaları için gelişmiş koruma. Özel konsol pakete dahildir.
Detaylı bilgi

Posta Sunucusu Güvenliği Standart uç nokta ve dosya sunucusu korumasının yanı sıra, Exchange ve IBM e-posta sunucularını, ağa giren tehditlere karşı koruyan ek bir güvenlik katmanıdır.

Bulut destekli proaktif tehdit savunmasıyla birlikte, gelişmiş kimlik avı koruması, zararlı yazılımdan koruma ve spam önleme özelliklerine sahiptir. Size güçlü bir karantina yönetimi ve kural tanımlama/filtreleme sistemi sağlar.

E-posta hızından ödün vermeden fidye yazılımlarını ve diğer e-posta kaynaklı saldırıları önler.

Detaylı bilgi

Vulnerability & Patch Management Tüm uç noktalardaki işletim sistemlerinin ve uygulamaların güvenlik açıklarını etkin bir şekilde izleyin ve düzeltin.
Detaylı bilgi
*Temmuz 2023 sonunda kullanılabilir

Genişletilmiş Tespit
ve Müdahale (XDR)
Tehditleri proaktif bir şekilde tespit etmek, ağdaki anormal davranışları etkili bir şekilde tanımlamak ve zamanında iyileştirme gerçekleştirerek ihlalleri ve iş kesintilerini önlemek için ek platform özelliği.

XDR'ı etkinleştiren bulut tabanlı araç ESET Inspect, olağanüstü tehdit ve sistem görünürlüğü sağlayarak, risk yöneticilerinin ve güvenlik profesyonellerinin hızlı ve derinlemesine kök neden analizi yapmasına ve olaylara anında müdahale etmesine olanak tanır.

Detaylı bilgi

Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama Kuruluşları zayıf şifrelerden ve yetkisiz erişimden koruyan, tek dokunuşla, mobil tabanlı çok faktörlü kimlik doğrulama.
Detaylı bilgi

Bu özellik ESET PROTECT MDR ile kullanılabilir.

Bu özellik ESET PROTECT MDR ile kullanılabilir.

Bu özellik ESET PROTECT MDR ile kullanılabilir.

Uyumluluk

İşletim sistemleri