MSP Eklentileri ve Entegrasyonları

Bir RMM veya PSA ile çalışıyorsanız, entegrasyonların çok önemli olduğunu bilirsiniz. ESET'te odak noktamız, size en iyi satıcılarla türünün en iyisi, derinlemesine entegrasyonları sunmaktır.

Bulut konsoluna gerek yoktur

En iyi uç nokta koruma entegrasyonu

Dağıtımı çok kolay

Güvenlik dağıtımınızı basitleştiren
MSP odaklı entegrasyonlar

Eklentilerimiz, otomasyon yoluyla yazılım dağıtımını kolaylaştırarak MSP'lerin hayatını kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Doğrudan Uç Nokta Yönetimi eklentilerimiz, şirket içi veya bulut uzaktan yönetim konsoluna olan ihtiyacı ortadan kaldırarak MSP'lerin ESET çözümlerini kolaylıkla dağıtmalarını, izlemelerini ve raporlamalarını sağlar. Ek olarak, çözümlerimiz diğer önde gelen MSP odaklı satıcılar ve araçlarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Çözümlerimizin işinize nasıl fayda sağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün ekibimizle iletişime geçin.

ESET ENDPOINT ENCRYPTION'I İÇERİR

ConnectWise Automate logo

ConnectWise Automate için ESET Direkt Uç Nokta Yönetimi plugini

 

Datto logo

Datto RMM için ESET Direkt Uç Nokta Yönetimi plugini

 

N-able N-central ve N-able RMM için
ESET Direkt Uç Nokta Yönetimi pluginleri

Ninja logo

NinjaOne için ESET Direkt Uç Nokta Yönetimi plugini

Kaseya VSA için ESET Direkt Uç Nokta Yönetimi plugini

ATERA platformla
direkt ESET entegrasyonu

ESET ile iş ortaklığının faydalarını görün

ESET MSP Programı, güvenilir IT güvenliği ürünlerimizden müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun araçları sağlayarak gelirinizi basit ve kolay bir şekilde arttırmanıza olanak tanır.

Award-winning solutions icon

Önde gelen siber güvenlik teklifi

Bir ESET MSP'si olarak, fidye yazılımlarına, kalıcı tehditlere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı en iyi performans gösteren çözümlerimizi içeren portföyünüz sayesinde destek yükümüz en aza iniyor.

Growth icon

Kârınızı arttırın

Kademe bazlı fiyatlandırmayla daha fazla kazanın. Ne kadar çok satarsanız, o kadar iyi birim fiyat alırsınız ve her ay müşterilerinizin gerçekten kullandığı cihaz sayısını faturalandırırız, fazlasını değil.

Partner support icon

Yanınızda olan güvenlik

Kendi dilinizde mükemmel iş ortağı desteği alın. Ana odağımızdaki ESET, 30 yılı aşkın bir süredir istikrarlı ve etkili dijital güvenliğe odaklanan özel bir şirkettir.

ESET Demek Kalite Demek

ESET, AV-Test'in "en iyi Windows antivirus yazılımı" testinde Top Product (En İyi Ürün) ödülünü aldı.

ESET, en son Canalys Cybersecurity Leadership Matrix (Siber Güvenlik Liderlik Matrisi) 2022'de arka arkaya 4. kez 'Champion' (Şampiyon) statüsünü kazandı.

ESET, SE Labs Enterprise Endpoint Security (Büyük Kurumlar Uç Nokta Güvenliği) testinde AAA puanıyla ödüllendirildi.

SET, AV-Comparatives'ten Business Security APPROVED (Kurumsal Güvenlik ONAYLI) ödülü aldı.

Eklenti olmadan bile ESET uç noktalarını bağlayın!

YRMM'iniz listede yok mu? Yeni eklentiler eklemek için yoğun bir şekilde çalışırken, şimdi bile ESET uç noktaları ESET uç noktalarının yerleşik eRMM işlevi aracılığıyla RMM'inize bağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin güvenliğini tanıdık konsolunuzdan yönetirken çok çeşitli işlevlerin keyfini çıkaracaksınız.

Remote monitoring and management scheme

Bir ESET iş ortağı olmak için başvurun

Bayi portalımızdan başvuruda bulunabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede başvurunuzu değerlendirip tarafınıza dönüş yapacaktır.