ESET yine lider!
Radicati Endpoint Security
Market Quadrant 2021'de
‘Top Player' seçildi

Üst üste dördüncü senedir ESET, Radicati Endpoint Security Market Quadrant'ta ‘Top Player' seçiliyor.

2021 pazar değerlendirmesinde, önde gelen endüstri analisti Radicati, 18 büyük çözüm sağlayıcısının tekliflerini inceledikten sonra ESET'i ‘Top Player’ kategorisinde sadece beş uç nokta güvenlik satıcısı arasına yerleştiriyor.

ESET'i Top Player olarak kabul eden Radicati, “hem kapsam genişliği hem de işlevsellik derinliği sunan ve gelecek için sağlam bir vizyona sahip ürünlerle mevcut pazar liderleri arasında yer alıyor” diyor.

Radicati Market QuadrantSM, Radicati Group, Inc. tarafından Mart 2021'de telif hakkıyla korunmuştur. Bu rapor dağıtım için lisanslanmıştır. Sadece lisans sahibi yayımlayabilir/dağıtabilir. Radicati Market QuadrantsSM'de tasvir edilen üreticiler, bir tavsiye olarak değil; Radicati Group'un ürün incelemeleri, birincil araştırma çalışmaları, marka görüşmeleri, geçmiş verileri ve diğer metriklere dayanan görüşünün bir ölçeği olarak düşünülmelidir. Radicati Group, Market Quadrants'ın, okuyucuların görüş oluşturmak ve karar vermek için kullandıkları birçok bilgi kaynağından biri olmasını amaçlamaktadır. Radicati Market QuadrantsSM zaman duyarlıdır; belirli bir pazarın manzarasını belirli bir zamanda tasvir etmek için tasarlanmıştır. Radicati Group, bu tür bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği ile ilgili tüm garantileri reddeder. Radicati Group, burada yer alan bilgilerdeki hatalar, ihmaller veya burada yer alan bilgilerdeki veya bunların yorumlanmasındaki yetersizliklerden sorumlu değildir.

Radicati, ESET'in güçlü yanlarını böyle özetliyor: "ESET Uç Nokta Güvenlik çözümlerinin yüksek performans ve yüksek tespit oranları sunduğu iyi bilinmektedir”

ESET çözümleri, “düşük sistem kaynağı kullanımı ile düşük ayak izi” sunduğu için övgüyle karşılanıyor ve Radicati şu yorumu yapıyor: “Çözümler dağıtım ve kullanım kolaylığı için tasarlanmış.”

ESET'in yönetim konsolu ESET PROTECT, "Şirket içi ve şirket dışı uç noktalar için gerçek zamanlı görünürlüğün yanı sıra, şirket içinde veya bulutta güvenli bir şekilde dağıtılan, tek bir ekrandan ESET kurumsal çözümleri için tam raporlama" sunan bir güç olarak vurgulandı.

Analist şu sonuca varıyor: "ESET Endpoint Security, Windows, macOS, Linux ve daha fazlası gibi heterojen ortamlara sahip şirketler için koruma sağlamak için çok uygundur."

ESET Teknoloji Direktörü Juraj Malcho, "Radicati'nin 2021 Endpoint Security Market Quadrant'ında, yıldız şirketler arasında 'Top Player' olarak tanınmaktan mutluluk duyuyoruz. ESET'te teknoloji yeniliklerini sürdürmeye ve en gelişmiş tehditleri bile kapsayacak kadar çeşitli bir ürün portföyü sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza, rahatça işlerinin ilerlemesine odaklanabilmeleri için iyi çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz. İlerlemeyi korumak bizim varoluş nedenimizdir” diyor.

Raporun tamamına erişerek Radicati'nin piyasa değerlendirmesini ücretsiz olarak okuyun.

Rapora erişin

ESET® çok uluslu bir yazılım güvenliği ortağıdır. Dünya çapında 110 milyondan fazla kullanıcıyı koruyoruz ve Avrupa Birliği'ndeki 1 numaralı küresel uç nokta güvenliği ortağıyız. ESET, yatırımcı baskılarından uzak özel bir şirkettir. Bu sayede yalnızca güvenliğe odaklanabiliyoruz. Dünya çapında 13 Ar-Ge Merkezi tarafından desteklenen ESET, 30 yılı aşkın bir süredir en güncel teknolojik yenilikleri sunuyor ve 100 Virus Bulletin VB100 ödüllü kazanan ilk IT güvenlik şirketidir.