Maksimum siber güvenlik güvencesi,
için, dağıtım ve ESET'e yükseltme

ESET Deployment & Upgrade, siber güvenlik çözümlerinizi optimize etmek, iş sürekliliğini güçlendirmek ve ürün kullanımını ve gezinmeyi basitleştirmek için tasarlanmıştır.

Bu hizmet, yeni satın alınan kurumsal ESET ürünlerinin işlevselliğini en üst düzeye çıkarır ve korur. Tüm kurumsal müşteriler için gelişmiş kullanıcı deneyimi sunarak, ortamınız için ince ayar yapılarak en üst düzeyde operasyonel verimlilik elde etmenize yardımcı olur.

Optimize edilmiş kaynak tahsisi

Kaynaklarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Bu hizmet, ek işçilik ve kaynak ihtiyacını azaltırken ESET ürünlerinizin güncel olmasını sağlar. Ürün dağıtımını, bakımını ve gezinmeyi düzene sokarak kullanıcı deneyimini geliştirir.

Sorunsuz uygulama

ESET uzmanları, yeni satın alınan ESET ürünlerinin uçtan uca kurulumunu ve ilk yapılandırmasını sağlar. Sorunsuz kurulum ve entegrasyon, güvenlik kontrollerinizin verimliliğini sağlar ve sorunları ortadan kaldırır. Bu hizmet ayrıca önceden dağıtılan ESET ürünlerini güncelleyebilir ve yapılandırabilir.

Gelişmiş tespit ve iyileştirme

Yükseltmeler tehdit algılama ve iyileştirme yeteneklerini artırır ve ESET Inspect gibi güçlü teknolojimizin, kritik tehditleri ve güvenlik olaylarını en iyi şekilde tanımlamasını sağlar.

Siber sigorta

Yetkili bir satıcı olarak, ESET güvenlik yönetimi çözümleri ve hizmetleri, kuruluşlara düzenleyici standartları ve sigorta kriterlerini karşılamada yardımcı olur.

Kapsamlı müşteri desteği

ESET, güvenlik olaylarınızı, sorularınızı ve endişelerinizi gidermek için kapsamlı müşteri desteği sunar. Premium Support Hizmetimizle 7/24/365 yardım alın.