Güvenlik olaylarının hızlandırılmış tespiti, engellenmesi ve iyileştirilmesi, tehdit avcılığı ve 7/24 destek

ESET'in premium MDR hizmeti (Detection and Response Ultimate), dünyadaki en yoğun çok katmanlı ve etkili siber güvenlik yaklaşımını temsil eder.

ESET uzmanları, temel işinize odaklanabilmeniz için günlük işlemleri devreye alır, optimize eder ve yönetir. ESET Detection and Response Ultimate, uyarı triyajı ve soruşturmadan dosya analizine, olaya müdahale, dijital adli tıp, tehdit izleme ve hatta proaktif tehdit avına kadar tüm alanları kapsar.

7/24/365 destek sağlayarak, kötü amaçlı yazılım önleme teknolojinizin ve siber güvenlik stratejinizin mükemmel bir şekilde ayarlanmasını sağlayarak şirketlerin sigorta sağlayıcılarının ihtiyaç duyduğu güvenlik kontrollerinin çoğunu karşılamasına yardımcı olur.

XDR'ı etkinleştiren bileşenimiz ESET Inspect sayesinde tüm XDR özelliklerinden yararlanın. Bu premium MDR hizmeti, kuruluşunuzun güvenliğini sağlamak için en uygun yaklaşımdır. İşletmelerin siber güvenliğe proaktif bir yaklaşım için MDR'ı nasıl kullanabileceğini görmek için müşteri başarı hikayemizi okuyun.