Güvenlik Hizmetleri

Önleme. Tepki. Öngörü.

Birinci sınıf IT güvenliği araştırma ekiplerimizin becerilerini, önleyici, proaktif ve reaktif davranan ESET ürünlerinin en son teknolojisiyle birleştiriyor.


 

 

Uzmanlık

ESET'in dünya çapında faaliyet gösteren tanınmış araştırmacı ekipleri tarafından desteklenen dünyanın en iyi profesyonel desteği, güvenlik yönetimi ihtiyaçlarınızı ele almak için 7/24/365 hizmetinizdedir.

Hızlı tepki süreleri

Baskı altındayken, standart ürün desteği her zaman yeterli olmaz. Garantili bir yanıt süresi için ‘bilet kuyruğundaki' yerinizi değiştirin.

Yönetim kolaylığı

Kuruluşunuzu korumak için ihtiyacınız olan çözümler oldukça karmaşık olabilir. ESET uzmanları hazır olduğunda, sorunların çözümü ve güvenlik olayları, yönetilebilir bir görev haline gelir.

İş sürekliliği

ESET ürünleri sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır ve kapsamlı belgelerle birlikte gelir. Yine de ESET uzmanlığına erişim, hayati operasyonların yavaşlama veya kesintiye uğrama riskini azaltır.

Kaynak tahsisi

IT personelinizin zamanı zaten temel iş görevleriyle doluysa, MDR çözümlerimizi deneyin, yönetilen güvenlik hizmetleri için ESET'e güvenin.

Azaltılmış risk

Karmaşık güvenlik riskleri ve bunları çözmek için harcanan kaynaklar bir kuruluşun yaşamını tehdit edebilir. ESET'in garantili desteği ile güvenlik operasyonlarınız korunur.

Güvenlik olaylarının hızlandırılmış tespiti, engellenmesi ve iyileştirilmesi, tehdit avcılığı ve 7/24 destek

ESET'in premium MDR hizmeti (Detection and Response Ultimate), dünyadaki en yoğun çok katmanlı ve etkili siber güvenlik yaklaşımını temsil eder.

ESET uzmanları, temel işinize odaklanabilmeniz için günlük işlemleri devreye alır, optimize eder ve yönetir. ESET Detection and Response Ultimate, uyarı triyajı ve soruşturmadan dosya analizine, olaya müdahale, dijital adli tıp, tehdit izleme ve hatta proaktif tehdit avına kadar tüm alanları kapsar.

7/24/365 destek sağlayarak, kötü amaçlı yazılım önleme teknolojinizin ve siber güvenlik stratejinizin mükemmel bir şekilde ayarlanmasını sağlayarak şirketlerin sigorta sağlayıcılarının ihtiyaç duyduğu güvenlik kontrollerinin çoğunu karşılamasına yardımcı olur.

XDR'ı etkinleştiren bileşenimiz ESET Inspect sayesinde tüm XDR özelliklerinden yararlanın. Bu premium MDR hizmeti, kuruluşunuzun güvenliğini sağlamak için en uygun yaklaşımdır. İşletmelerin siber güvenliğe proaktif bir yaklaşım için MDR'ı nasıl kullanabileceğini görmek için müşteri başarı hikayemizi okuyun.

Devamını okuyun

Fidye yazılımı, sıfır gün tehditleri veya e-posta saldırıları konusunda endişeli misiniz? Fidye yazılımı, sıfır gün tehditleri veya e-posta saldırıları konusunda endişeli misiniz?

ESET'in MDR hizmeti (Detection and Response Ultimate), dünyadaki en yoğun çok katmanlı ve etkili siber güvenlik yaklaşımını temsil eder. ESET, 30 yılı aşkın deneyime sahiptir ve önde gelen sektör analistleri tarafından sürekli olarak tanınmaktadır.

MDR hizmeti, ESET Detection and Response Advanced ve daha fazlasının tüm avantajlarını içerir. ESET'in en ileri teknolojisini alır ve uygulamalı uzmanlıkla geliştirir. 7/24/365 destek sağlayarak, kötü amaçlı yazılım önleme teknolojinizin ve siber güvenlik stratejinizin mükemmel bir şekilde ayarlanmasını sağlayarak şirketlerin sigorta sağlayıcılarının ihtiyaç duyduğu güvenlik kontrollerinin çoğunu karşılamasına yardımcı olur.

XDR'ı etkinleştiren bileşenimiz ESET Inspect sayesinde tüm XDR özelliklerinden yararlanın. Bu MDR hizmeti, kuruluşunuzun güvenliğini sağlamak için en uygun yaklaşımdır. İşletmelerin siber güvenliğe proaktif bir yaklaşım için MDR'ı nasıl kullanabileceğini görmek için müşteri başarı hikayemizi okuyun.

ESET'in Güvenlik Hizmeti (Detection and Response Essential), önleyici, reaktif ve proaktif davranan eksiksiz bir güvenlik çözümü sunmak için ESET uç nokta güvenlik ürünlerinizle birlikte çalışır. Herhangi bir güvenlik sorunu ortaya çıktığında, yardım etmeye hazır ESET uzmanlarının desteğiyle IT güvenlik ekibinizi güçlendirir. Bu hizmet, temel kötü amaçlı yazılım soruşturmasından olay soruşturmasına ve müdahalesine, dijital adli tıbba kadar her şeyi kapsar.

ESET dijital güvenlik tarafından korunan işletmeniz, yeni teknolojilerin sağladığı ilerlemeden tam olarak yararlanabilir.

ESET'in tespit ve müdahale hizmetlerini karşılaştırın

ESET DETECTION AND RESPONSE ESSENTIAL

Uç noktalarınıza yönelik tehditleri araştırın, tanımlayın ve çözün

ESET DETECTION AND RESPONSE ADVANCED

XDR desteği ve 7/24 destek ile tehdit avı

ESET DETECTION AND RESPONSE ULTIMATE

Tam teşekküllü MDR

Kötü amaçlı yazılım: eksik tespit Gönderilen dosya, URL, etki alanı veya IP analiz edilir ve kötü amaçlı ise tespit eklenir ve kötü amaçlı yazılım ailesi hakkında bilgi sağlanır

Kötü amaçlı yazılım: temizleme sorunu Gönderilen dosyanın temizlenmesi, sorunlu bulunursa test edilir ve geliştirilir. Bağımsız temizleyici uygulaması sağlanabilir.

Kötü amaçlı yazılım: fidye yazılımı bulaşması Fidye yazılımı bulaşması değerlendirilir ve şifre çözme mümkünse bir şifre çözücü sağlanır veya azaltma ve önleme ipuçları sağlanır.

Yanlış pozitif Gönderilen dosya, URL, etki alanı veya IP analiz edilir ve yanlış tespit edildiği tespit edilirse tespit kaldırılır.

Genel: Şüpheli davranış araştırması Şüpheli davranışın tanımına ve diğer verilere dayanarak davranış analiz edilir ve potansiyel bir çözüm önerilir.

Temel dosya analizi Temiz dosya: temel bilgiler sağlanır. Kötü amaçlı yazılım: tespit nedenleri, kötü amaçlı yazılım ailesi ve işlevsellik hakkında temel bilgiler sağlanır.

Detaylı dosya analizi Temiz dosya: temel bilgiler sağlanır. Kötü amaçlı yazılım: tespit nedenleri, kötü amaçlı yazılım ailesi ve işlevsellik hakkında detaylı bilgi sağlanır.

Dijital adli tıp Etkilenen ortamdan gelen dijital adli veriler analiz edilir. Talep edilen bilgi seviyesi sağlanır.

Dijital adli olay müdahale desteği Olay internette araştırılır. Danışma sağlanır. Bu, dosya analizine ve/veya dijital adli müdahaleye yönlendirebilir.

Destek-kurallar Belirtilen kural veya davranış analiz edilir ve danışma sağlanır.

Destek-istisnalar Belirtilen hariç tutma veya davranış analiz edilir ve danışma sağlanır.

ESET Inspect ile ilgili sorular Belirtilen davranış analiz edilir. Sonuç, müşteriye tavsiye veya geliştiriciler için hata/iyileştirme olabilir.

İlk Optimizasyon Tek seferlik eylem (birkaç tur içerebilir). Sık yanlış pozitif tespitleri kontrol edilir, istisnalar oluşturulur, özel kurallar oluşturulur/kurallar değiştirilir.

Threat Hunting Ekstra iç kaynağa ihtiyaç duymadan tehdit araştırması, temel neden analizi ve iyileştirme önerileri

Threat Monitoring ESET uzmanları tarafından proaktif izleme ve bir güvenlik anormalliği veya olası bir ihlal tespit edilmesi durumunda gerçek zamanlı uyarılar

Deployment & Upgrade ESET uzmanları, ilk günden itibaren en iyi şekilde çalışacağından emin olmak için ortamınıza belirli bir ürünü kurar ve yapılandırır

İletişim bilgilerinizi bırakın, size kuruluşunuzun ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir teklif gönderelim.

En yüksek sektör standartlarına bağlı

ESET, 2022'de sektörü şekillendiren sayılı üreticilerden biri IDC'YE göre ESET, sektörün uzun ömürlülüğü, teknik cesareti, araştırma mükemmelliği ve finansal istikrarı sayesinde 2022'de sektörü şekillendiren sayılı üreticilerden biri.

Detaylı bilgi

ESET birçok bağımsız testte ödüllendirildi

Test sonuçlarını görün

ESET, Gelişmiş Kalıcı Tehdit korumasında "En İyi Oyuncu" ESET, Radicati 2023 Advanced Persistent Threat Market Quadrant'ta üst üste dördüncü kez "Top Player" seçildi

Detaylı bilgi

ESET dünya çapındaki müşteriler tarafından takdir edilmektedir

Tüm yorumları okuyun

ESET, Liderlik Pusulası 2023'te Pazar lideri ve Genel liderler arasında

Raporu alın

ESET, Gartner Peer Insights'ta toplanan 700'den fazla incelemeyle tanınır © 2022 Gartner, Inc. Gartner® ve Peer Insights™, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Gartner Peer Insights içeriği, bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayalı görüşlerinden oluşur ve gerçek beyanlar olarak yorumlanmamalı ve Gartner veya bağlı kuruluşlarının görüşlerini temsil etmemelidir. Gartner, bu içerikte gösterilen herhangi bir satıcıyı, ürünü veya hizmeti onaylamaz ve bu içerikle ilgili olarak, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri de dahil olmak üzere doğruluğu veya eksiksizliği konusunda açık veya zımni hiçbir garanti vermez.

Müşteriler takdir ediyor

"En çok, aldığımız destek ve yardımdan etkilendik. Mükemmel bir ürün olmanın yanı sıra, aldığımız mükemmel bakım ve destek, Primoris'in tüm sistemlerini bir bütün olarak ESET'e taşımamıza neden oldu."

Joshua Collins,
Veri Merkezi Operasyon Müdürü; Primoris Services Corporation, ABD; 4000'den fazla cihaz
Devamını okuyun

"Önceki saldırılardan öğrenen gelişmiş makine öğrenimi ve davranış öğrenimi teknolojisi ile tasarlanmış olduğu için sisteme aynı kaynaktan saldırı yapıldığında, sistemime bulaşmadan tespit edilip kaldırılmasını seviyorum. Her türlü virüs, kötü amaçlı etkinlik ve farklı çevrimiçi tehditler tamamen tanımlanır ve ardından sistemimden çok verimli bir şekilde kaldırılır."

Sarah C., G2 incelemesi

"ESET Inspect, kötü amaçlı etkinliklere, dosya virüslerinden kaynaklanan tehditlere karşı koruma sağlar ve güvenlik ekiplerinin APT'leri tespit etmesini sağlar. Tüm bunlar, makine öğrenimi ve davranışsal öğrenme algoritmaları veya toplanan uç nokta düşük seviye sistem verileri aracılığıyla elde edilir. Bu yazılım, kök neden ve adli analiz yapmak, tehdit avlamak ve saldırı göstergelerini yapılandırmak için yeterince yeteneklidir."

Herry K., G2 incelemesi

"Öne çıkan en büyük özelliği, pazardaki diğer ürünlere göre güçlü teknik avantajı. ESET bize güvenilir koruma sunuyor, yani bilgisayarlarımızın %100 korunduğunu bilerek herhangi bir proje üzerinde her an çalışabilirim."

Fiona Garland, İş Analisti, Mercury Mühendislik, İnşaat, Malzeme ve Doğal Kaynaklar
Hikayenin tamamını okuyun

"ESET'i performans odaklı diğer şirketlere kesinlikle tavsiye ederim, aynı zamanda desteği de harika. Yönetilebilirliğin, elde edebileceğinizin en iyisi olduğunu düşünüyorum."

Mark Kaiser, IT Uzmanı, Unigarant, Finans ve Sigorta
Hikayenin tamamını okuyun

Kaynaklar ve ilgili belgeler

Çözüme genel bakış

ESET Inspect çözümünün tam incelemesini indirin.

PDF'i indirin

Tehdit Araştırması

Siber güvenliğe hizmet eden tanınmış araştırma ve keşifler.

Detaylı bilgi

Potansiyel müşteriler

ESET PROTECT Yönetilen Tespit ve Müdahale (MDR) satın alma kılavuzu.

Makaleyi okuyun

Olay çalışması

Müşterilerimiz ESET Inspect hakkında neyi takdir ediyor? Kamu sektörü ile ilgili müşteri hikayesini indirin. 

Örnek olay çalışmasını indirin

Yararlı bağlantılar ve bilgi birikimi için Kaynak Merkezimizi ziyaret edin.

2017'den beri
9,000'den fazla uç nokta
ESET tarafından korunmaktadır

2016'dan beri
4.000'den fazla posta kutusu
ESET tarafından korunmaktadır

2016'dan beri
32.000'den fazla uç nokta
ESET tarafından korunmaktadır

2008'den beri
2 milyon müşteri tabanıyla
ISP güvenlik ortağı

İlgili çözümler

ESET PROTECT MDR

ESET'in birinci sınıf güvenlik araştırma ekiplerinin becerileri, ESET'in IT güvenlik ürünlerinin en son teknolojisiyle birleşiyor.

  • Garantili, hızlı tepki süreleri
  • İş sürekliliği güvenceli
  • Güvenlik yönetiminiz için yetenekli ESET personelleri

Premium Support

Hafta sonları ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere günün veya gecenin herhangi bir saatinde ESET'ten anında yardım alın.

  • ESET uzmanları, olası sorunları en aza indirmek için ESET ürünlerinizi kurmanıza yardımcı olur.
  • Sıkıntısız güvenlik - hızlı ve garantili müdahale
  • Her zaman ulaşılabilir: 7/24/365 destek alın

Threat Intelligence

Belirli tehditler ve saldırı vektörleri hakkında derinlemesine, güncel bilgiler edinin. ESET'in IT ekibinin uzmanlığıyla küresel bakış açısı sayesinde kuruluşunuz:

  • Gelişmiş Kalıcı Tehditleri (APTs) tespit eder
  • Şüpheli alan adlarını engeller
  • Botnet saldırılarını engeller
  • Güvenlik İhlali Göstergelerini engeller (IoCs)