Windows uç noktalar için kurumsal antivirüs

ESET ENDPOINT ANTIVIRUS

Yeni versiyon !

ESET Endpoint Antivirus'ın yeni versiyonu çıktı! Buradan Kontrol Edin

Sistem yavaşlatmayan ödüllü anti-malware, uzaktan yönetim ile birlikte.

Zaman içinde kendisini kanıtlamış antivirus ve antispyware koruma, bulut destekli tarama, cihaz kontrol ve tüm uç noktaların yönetilebilirliği gibi ileri teknolojik özelliklerden faydalanır.

Kanıtlanmış. Güvenilir.

"Basit, iyi tasarlanmış ve kolay kullanıma sahip ESET'in kurumsasl yazımı, küçük ve büyük ağlara sahip işletmeler için önerilir."

AV-Comparatives

ESET Uç Nokta Antivirüs faydalar

BT Faydaları

Uç Nokta Koruması

Şirket ağlarını, işlevi kanıtlanmış antivirus, antispyware ve gelişmiş cihaz kontrol fonksiyonalitesi ile koruyun. Sistem yavaşlamalarının önüne geçen ve çeşitli özelleştirme seçenekleriyle sunulan çözümlerimize güvenin.

Raporlar, Günlükler ve Uyarılar

Ağ güvenlik durumunu ve sunucunuzu şirket dışından dahi kontrol edebilme imkanı. Uyumlu veri formatları üzerinde ögelerine ayırma veya etkinlik uyarıları için kritik eşikler atama, uyarı önceliklerini belirleme ve daha fazlası.

Uzaktan Yönetim

Tüm ağın güvenlik durumunu tek bir noktadan gözlemleme imkanı. Sistem güvenlik kontrolünü istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz için çeşitli özelleştirme ve raporlama seçenekleri sunar. Daha fazla öğren

Ağ hızı ve stabilitesi

Görevlerin güç dengesi uygulaması ile ağ bağlantılarına aşırı yüklemenin önüne geçer. İyileştirilmiş güncelleme seçeneklerinden birisini seçin. HTTPS bağlantısı üzerinden ayna sunucuyu güncelleyin veya eski virüs veritabanı ve modülüne geri dönün.

Kurumsal Faydalar

Uç Nokta Koruması

Bulut ile güçlendirilmiş tarama teknolojisiyle şirketinizin uç noktalarını zararlı yazılımlardan koruyun. Cihaz kontrol fonksiyonu sayesinde yetkisi olmayan USB, CD gibi medyanın şirket cihazlarında çalışmasını engelleyin.

Güncelleme Yönetimi

Tüm ESET çözümleri, düşük sitem tüketimi ve küçük güncellemeler ile kullanıcı sistemine yük getirmeyecek ürünler olarak tasarlanmıştır.

Çalışanlara Etkisi

Düşük sistem tüketimi sayesinde şirket bilgisayarlarının daha rahat çalışmasını sağlayarak donanım ömrünü uzatın. Açılır pencere ve benzeri rahatsız edici uygulamaları sunumlarda veya tam ekran çalışırken engelleyin.

Yöneticilere Etkisi

Tüm eski, güncel ve geleceğe ait ESET güvenlik çözümlerini tek bir noktadan yönetin. Yöneticileriniz ağ güvenliğinizin kontrolünü tam olarak tek bir noktadan sağlasın. Daha fazla öğren

Raporlama

Bırakın BT yöneticileriniz ofis dışındayken bile şirket ağı ile başbaşa kalabilsinler. Gelişmiş gözlemleme ve raporlama araçları sayesinde sürekli nezaret edebilme ve acil müdahale şanslarına sahip olun.

Ürün galerisi

Sistem gereksinimleri

 • Desteklene İşlemciler:
  Intel ya da AMD x86-x64
 • İşletim sistemleri:
  Microsoft Windows® 8, 7, Vista, XP, 2000
 • Bellek Tüketimi(Commit Charge): 120 MB
  Disk Alanı (İndirme): 65 MB
  Disk Alanı (Yükleme): 380 MB

ESET Endpoint Antivirus 5 indir

Configure download

Filename: | File size: | Version: