Windows için kurumsal uç nokta güvenliği

ESET ENDPOINT SECURITY

Yeni sürüm mevcut!

Yeni sürümü çıktı! ESET Endpoint Security Buradan kontrol edin

Web filtreleme, kişisel güvenlik duvarı, USB ve botnet koruması içeren kapsamlı antimalware.

Şirketin uç noktalarını; dahili güvenlik duvarı, web ve cihaz kontrolü ve uzaktan yönetim özellikleri ile donanmış antivirüs teknolojisi ile koruyun.

Kanıtlanmış. Güvenilir.

 • Uç nokta makineleri üzerinde çok az yük
 • Düşük trafik yükü
 • Esnek ve ayrıntılı politikalar, müşteri ve rol yönetimi

PassMark Software, Karşılaştırmalı Analiz, Ağustos 2012

ESET Endpoint Security'nin faydaları

BT'nin Faydaları

Uç Nokta koruması

Şirket ağlarını, yavaşlamaları minimize eden ve çeşitli özelleştirme seçenekleri ile sunulan Antivirus, Antispam ve Antimalware ile koruyun.

Veri Giriş Kontrolü

Yoğun trafiğe sahip web sitelerine girişi engelleyerek bant genişliğini kontrol altında tutabilirisiniz. Öğrenme modunda çalıştırdığınız çift yönlü güvenlik duvarı sayesinde şirket ağınızı kanunsuz müdahalelere karşı koruyabilirsiniz.

Uzaktan Yönetim

Tüm ağın güvenliğini tek bir lokasyondan takip ve yönetim imkanı. Güvenlik sistemini, çeşitli özelleştirme ve raporlama özellikleri ile düzenleyerek istediğiniz gibi yönetin. Daha Fazla Öğren

Ağ hızı ve stabilitesi

Görevlerin güç dengesi uygulaması ile ağ bağlantılarına aşırı yüklemenin önüne geçer. İyileştirilmiş güncelleme seçeneklerinden birisini seçin. HTTPS bağlantısı üzerinden ayna sunucuyu güncelleyin veya eski virüs veritabanı ve modülüne geri dönün.

Raporlar, Günlükler ve & Uyarılar

Ağ güvenlik durumunu ve sunucunuzu şirket dışından dahi kontrol edebilme imkanı. Uyumlu veri formatları üzerinde ögelerine ayırma veya etkinlik uyarıları için kritik eşikler atama, uyarı önceliklerini belirleme ve daha fazlası.

Kurumsal Faydalar

Uç Nokta koruması

ESET ThreatsSense ve bulut ile güçlendirilmiş tarama teknolojisiyle şirket uç noktalarını zararlı yazılımlardan koruyun ve güçlü antispam çözümümüz ile e-posta trafiğinizı filtreleyin.

Veri Giriş Kontrolü

Şirket verilerini yabancı müdahalelerden koruyan ve çift yönlü güvenlik duvarı sayesinde kamuya açık wi-fi bağlantılarında dışarıdan dinlemeleri engelleyen yazılım. USB, CD ve benzeri yetkisiz cihazların ağa bağlanmasını engeller.

Çalışan Etkinliği

Çalışanların işle ilgili olmayan web site girişilerini engelleyin. Düşük sistem tüketimi sayesinde şirket bilgisayarlarının daha rahat çalışmasını sağlayarak donanım ömrünü uzatın. Açılır pencere ve benzeri rahatsız edici uygulamaları sunumlarda veya tam ekran çalışırken engelleyin.

Yönetici Etkinliği

"Tüm eski, güncel ve geleceğe ait ESET güvenlik çözümlerini tek bir noktadan yönetin. Yöneticileriniz ağ güvenliğinizin kontrolünü tam olarak tek bir noktadan sağlasın. Daha fazla bilgi

Raporlama

Bırakın BT yöneticileriniz ofis dışındayken bile şirket ağı ile başbaşa kalabilsinler. Gelişmiş gözlemleme ve raporlama araçları sayesinde sürekli nezaret edebilme ve acil müdahale şanslarına sahip olun.

Güncelleme Yönetimi

Tüm ESET çözümleri ağ hızını ve stabilitesini koruma, akıcı ve güvenilir operasyon sağlama ve istikrarlı güvenliği garanti altına alma amacı ile geliştirilmiştir ve özelleştirilebilen çeşitli araçlar ile birlikte sunulur.

Ürün galerisi

Sistem Gereksinimleri

 • Desteklenen İşlemciler:
  Intel ya da AMD x86-x64
 • İşletim Sistemleri:
  Microsoft Windows® 8, 7, Vista, XP, 2000
 • Bellek Tüketimi (Tahaüt edilen): 120 MB
  Disk alanı (İndirilen): 65 MB
  Disk alanı (Yüklenen): 380 MB

ESET Endpoint Security 5 indir.

Configure download

Filename: | File size: | Version: