Uç nokta güvenliğini buluttan yönetin

ESET REMOTE ADMINISTRATOR VM MICROSOFT AZURE

Sanal, fiziksel ve karışık ortamlarınızı Microsoft Azure'dan yönetin

  • Az maliyetli çözüm, VM'i ihtiyaçlarınıza göre boyutlandırın
  • Yerinde bir donanıma ve kuruluma ihtiyaç yok
  • BT çalışanları için zamandan tasarruf
  • Microsoft Server Client Access Lisansı dâhil
  • Kendi lisansınızı kullanın - herhangi bir ESET kurumsal lisansını kullanabilirsiniz

Azure'da çalışan ESET Uzaktan Yönetimin faydaları

Kullanılabilirlik

ESET Lisans Yönetimi

Handle all licenses via a web browser, transparently from one place, merging, delegating and managing them in real-time.

Rol Tabanlı Yönetim

Kişiselleştirilebilir ayrıcalıklar setleriyle her biri tekil olan çoklu kullanıcı hesapları yarat. Çoklu lokasyonlar kullan ve yerel yöneticiler için şirket politikalarını tanımla

Uzaktan Yönetimle bağlantı olmaksızın

Bağımsız vekiller Uç Nokta üzerinden doğrudan tüm görevleri, politikaları ve olayları yürütürler

Eş iletişimi güvenceye al

Ensured by Transport Layer Security (TLS) 1.0 standard and self-issued and distributed certificates. Peers are secured by digital signing and encryption.

2FA korumalı giriş

Web konsoldan doğrudan bedava kendini kaydetme için 10 hesaba kadar 2-faktör Doğrulama aracılığıyla ESET Uzaktan Yönetim'e erişimi korur

Entegre ESET SysInspector®

Web konsol kullanılırken, yöneticiler ESET SysInspector snapshots tabanlı her bir Uç nokta için Güvenlik olaylarını ve sistem değişikliklerini kronolojik olarak izler.

Fiyat ve zaman tasarrufu

Gösterim seçenekleri

Choose between all-in-one instance, with Microsoft SQL Server Express installed on the same machine or ESET Uzaktan Yönetim Server & web-console only, with option to connect to other VM containing Microsoft SQL Server.

Ek Müşteri Erişim Lisanslarına (CALs) ihtiyaç bulunmamaktadır

ESET Uzaktan Yönetim birleşenlerini (Windows Server) harekete geçirmek için ihtiyaç olan lisanslar Görsel Makinanın fiyatına dahildir.

Çok Platformlu Desteği

Tek bir noktadan fiziksel veya görsel çevreleri harekete geçirerek Windows, macOS, Linux, Veroid ve iOS Uç Noktaları koru ve yönet

Yerinde gösterim yok

Yerinde gereklilikler ve uygulamada kullanıcı hatası riskini kaldırarak, ESET Güvenlik Çözümlerini göstermek amacıyla sizin için daha kolay ve hızlı kılar

Kapsamlı Yönetim

Deploy, update and manage all ESET security solutions from a "single pane of glass" using pre-configured Microsoft Azure Virtual Machine.

Hile tespit sensörü

Admin için çalışarak, ESET Uzaktan Yönetim ağdaki korunmaya ve yönetilmeyen tüm makinlerin tespit edilmesine yardım eder.

Derinlemesine Kişiselleştirme

Dinamik ve statik gruplar

Her bir dinamik grup için katılım kriteri kurarak statik ya da dinamik gruplara müşterileri ata$ atanmış müşteriler otomatik olarak taşınırlar.

Politikalar

ESET Uzaktan Yönetim serverına bir bağlantı olmaksızın vekil üzerinde politikaları özel dinamik grup politikalarına başvurarak doğrulama yapar.

Tetikleyiciler

Özel bir görev yerine getirilmiş olduğu zaman ve yerine getirilmişse tanımla. Dinamik gruplar ve görevler bir müşteri gruba girer girmez çift tetikleyiciler görevi tamamlamıştır ve tetikleyiciler zamanla

Raporlar

ESET Uzaktan Yönetim müşteri üzerinde kalan logları depolamak, daha iyi Veritabanı parformansı sağlamak üzere raporlar için yalnızca gerekli olan veriyi toplar

Bildirimler

Bildirim seçeneklerini bir sihirbaz tarzı adım serisi aracılığıyla biçimlendir. Müyterilerin özel dinamik grup üyeliğine yönelik şablonları haritalandır ya da tetikleyicileri kur.

Görevler

Sihirbaz tarzı adımlarda görülen önceden yapılandırılmış olanları içeren görevler ESET Güvenlik Ürünlerinin yukarıya doğru dizimi için temiz bir şekilde sınıflandırılır.

Yönetilen Hizmet Sağlayıcıları (MSPs) için faydalar

Bir konsol, çeşitli siteler, sorun yok

Çoklu kullanım fonksiyonelliği müşterilerin her bir diğer'in verisini görememesini sağlarken sizin tek bir serverdan çeşitli müşterileri yönetmenize izin verir.

Tüm kurulumlar bir yerde

Farklı müşteriler, kullanıcı grupları, lisanslar vd. için, ekrandakolayca filtreleyerek veya sıralayarak, tüm ürün kurucuları görebilirsiniz.

MSPs için Kişiselleştirme

ESET Uzaktan Yönetime ilişkin örneğinizi kişiselleştirmek için logonuzu ekleyebilirsiniz ve kişiselleştirilmiş bağlarla raporlar üretebilirsiniz

Apple iOS için ESET Mobile Device Management

Uzaktan basma ayarları ve sizin İOS Mobil donanmanızın Güvenliğini yükseltmek için kısıtlamalar. Daha fazla bilgi

ESET hızlı ve güvenilir. Üstelik eski model cihazlarımızda bile mükemmel çalışıyor. Yönetim konsolu sayesinde kurulumu ve yönetimi çok kolay.

Marcin J., ESET Kurumsal Müşterisi, İrlanda

Özellikle ESET ERA'nın genel tasarım-fonksiyon mükemmeliği ve web üzerinden erişilebilirlğinin altını çizmeliyim. Anlaşılması ve kullanılması son derece kolay. ERA üzerinde bir pano yaratıp düzenleyebilme imkanı, bana ilgilendiğim konulara göz atma şansı veren önemli bir avantaj. Ayrıca yönetim ve lisanslama tamamen güncel.

Ivan Rábek, BT Müdürü,, DKI Plast, s.r.o., Slovakya

Uzaktan Yönetim Konsolu ağ üzerinden ESET kurulumunu kolaylaştırdı. Önceden tasarlanmış yapı sayesinde kurulum norm dışı çalışabiliyor. Ağ altyapımızı ve özel ihtiyaçlarımızı yansıtmak için birkaç ince ayar yeterli.

Gareth L., ESET Kurumsal Müşterisi, Birleşik Krallık

ESET'in en büyük avantajı, çözümü tarayıcınız ile yönetebilmeniz. Yeni konsol daha anlaşılması kolay ve kullanışlı. Eski sürümleri kusursuz güncelleme özelliği ise başka bir avantaj.

Bartek Mroczkowski, AT Computers, Polonya

En son teknoloji trendleri ile güncellenmiş yeni uzaktan yönetim konsolu bir harika.

Chris Johnsen, Teknik Servis, ShareOne Inc., ABD

ESET NOD32 sisteminin merkezden yönetim özelliği sayesinde 75 farklı lokasyonumuz arasında seyahat etmeden kontrolü sağlayabiliyoruz.

Gábor C., ESET Kurumsal müşterisi, Macaristan

Bu ürün şunun bir parçasıdır

Ürün galerisi

Bilgilendirme