Çok faktörlü kimlik doğrulama

ESET Secure Authentication

İşletmeleri zayıf parolalardan ve yetkisiz erişimden koruyan, kullanımı kolay ve etkili bir mobil tabanlı çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) çözümü.

 • Veri ihlallerini önleyin
 • Uyum gereksinimlerini karşılayın
 • Tarayıcınızdan merkezi olarak yönetin
 • Telefonunuzu veya donanım token'larını kullanın

Özellikleri keşfedin

MFA kolaylaştı

Kimlik doğrulama kolaydır: sadece telefonunuza gönderilen bir bildirimi cevaplayın. iOS ve Android cihazlarda, tüm platformlar ve hizmetler için çalışır.

Kimlik doğrulama için birden çok yöntem

ESET Secure Authentication, mobil uygulamaları, push bildirimlerini, donanım token'ları, FIDO güvenlik anahtarlarını ve özel yöntemleri destekler.

10 dakikada kurulum

Amaç, BT personeli olmayan küçük bir işletmenin kurması ve yapılandırılması için bir uygulama yaratmaktı. İşletmenin ister 5 kullanıcısı ister binlerce kullanıcısı olsun, ESET Secure Authentication aynı anda birden fazla kullanıcıyı desteklediği için kurulum zamanını minimumda tutar.

Koruma desteği

Sanal Özel Ağlar (VPN), Uzak Masaüstü Protokolü (RDP), Outlook Web Access (OWA), VMware Horizon View ve RADIUS tabanlı hizmetler, ESET Secure Authentication tarafından desteklenir.

Push kimlik doğrulaması

Tek seferlik şifreyi yazmanıza gerek kalmadan tek bir dokunuşla kimlik doğrulaması yapmanızı sağlar. iOS ve Android akıllı telefonlarla çalışır.

Bulut desteği

Şirket içi uygulamalara ek olarak ESET Secure Authentication, ADFS 3.0 veya SAML protokolü entegrasyonu aracılığıyla Office 365, Google Apps, Dropbox ve diğerleri gibi web/bulut hizmetlerini de destekler.

Uzaktan yönetim

ESET Secure Authentication, bir web tarayıcısı üzerinden erişilebilen kendi aerodinamik yönetim konsolunu kullanır. Active Directory'ye entegre etmeyi tercih edebilirsiniz, fakat AD dışı ortamlara da dağıtım yapabilirsiniz. Kurulduktan sonra, ESET Secure Authentication'ı ayarlamak ve dağıtmak için ek eğitim veya profesyonel hizmetler gerekmez.

Özel donanım gerektirmez

ESET Secure Authentication'ın tüm maliyetleri içindedir, yani özel bir donanım gerekmez. Çözümü bir sunucuya kurarak kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tam API ve SDK içerir

ESET Secure Authentication ile daha da fazlasını yapmak isteyen işletmeler için, çoklu doğrulamayı özel bir eklenti olmadan da uygulama veya platformlara genişletmek için kullanabilecekleri tam özellikli bir API ve SDK sunuyoruz.

System requirements

 • Sunucu tarafı:
  Microsoft Windows Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2012 Essentials, 2012 R2 Essentials, 2016, 2016 Essentials, 2019, 2019 Essentials, Small Business Server 2008 & 2011 32 ve 64-bit sürümleri
 • İstemci tarafı:
  iOS (iPhone), Android, Windows 10 Mobile
 • Donanım token desteği: Çözüm, çalışmak için donanım token gerektirmemesine rağmen OATH uyumlu olan tüm olay tabanlı HOTP token'larını, TOTP, FIDO2 ve FIDO U2F token'larını destekler.