Kimlik ve veri koruması

ESET Full Disk Encryption

ESET uzaktan yönetim konsolu tarafından yönetilen güçlü bir şifreleme. Bu, işletmenizin veri güvenliğini, uyumluluk kurallarını sağlayarak artırır.

  • Sistem disklerini, sürücü bölümlerini veya tüm sürücüleri şifreleyin
  • ESET PROTECT Konsoldan yönetin
  • Cihazları tek bir eylemle dağıtın, etkinleştirin ve şifreleyin

Özellikleri keşfedin

Tüm ürünler tek konsoldan yönetilir

ESET Full Disk Encryption, ESET PROTECT konsolunda çalışır ve yöneticilerin mevcut yönetim ortamına ve kavramlarına aşina olmaları sayesinde zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olur.

Tamamen doğrulanmış

Her ölçekteki işletme için verileri koruyan patentli teknoloji. ESET Full Disk Encryption, 256 bit AES şifrelemesi ile doğrulanmış FIPS 140-2'dir.

Güçlü şifreleme

ESET Full Disk Encryption, her PC veya dizüstü bilgisayarda depolanan her şeyin güvenle saklandığından emin olmak için sistem disklerini, bölümleri ve tüm sürücüleri şifreler, sizi kayıp veya hırsızlığa karşı korur.

Çapraz platform kapsamı

Windows makinelerde şifrelemeyi ve yerel macOS şifrelemesini (FileVault) tek gösterge tablosundan yönetin.

Herhangi bir zamanda ek cihazlar ekleyin

Lisansınızın kapsadığı cihaz sayısını istediğiniz zaman artırabilirsiniz.

Tek tıklamayla dağıtım

Bulut tabanlı bir konsoldan tüm ağınızdaki tam disk şifrelemesini yönetin. Yöneticiler, ESET PROTECT'in tek ekranından, bağlı uç noktalarındaki şifrelemeyi tek bir tıklamayla dağıtabilir, etkinleştirebilir ve yönetebilir.

Parola ilkeleri

Yönetici zorunlu parola özniteliklerini, parolaların yeniden denenme sayısını ve son kullanma süresini ayarlayabilir. Bir policy ayarından, bir kullanıcıya istediği zaman parolasını değiştirme seçeneği vermek mümkündür.

Sistem gereksinimleri