Atstovai spaudai

ESET Lietuva atstovai spaudai

Neringa Kirijenkaitė

Prekės ženklo vadovė Lietuvoje

Sigita Macanko

Komunikacijos projektų specialistė

tel: +370 699 24428

el. paštas: neringa@eset.lt

tel: +370 523 39 992

el. paštas: info@eset.lt

ESET Lietuva kibernetinio saugumo ekspertas

Ramūnas Liubertas

ESET Lietuva IT inžinierius

tel: +370 606 68030

el. paštas: ramunas@eset.lt

ESET atstovai spaudai

Ranson Burkette photo

Ranson Burkette

Head of Global PR

mail: ranson.burkette@eset.com

Katarína Midláriková photo

Katarína Midláriková

Senior PR Manager

mail: katarina.midlarikova@eset.sk

James Shepperd photo

James Shepperd

Content Strategist

mail: james.shepperd@eset.sk

Lenka Aszalayova photo

Lenka Aszalayová

Global PR Coordinator

mail: lenka.aszalayova@eset.sk

Michal Fiabane

Michal Fiabane

Global Digital PR Representative

mail: michal.fiabane@eset.sk

Latin America

Gimena Pauletti photo

Gimena Pauletti

PR Coordinator

mail: gimena.pauletti@eset.com

Asia / Pacific

Mandy Tan Yi Lin photo

Mandy Tan Yi Lin

Marcom Manager

mail: mandy.tan@eset.com

EMEA / North America

Ranson Burkette photo

Ranson Burkette

Head of Global PR

mail: ranson.burkette@eset.com

Parašykite mums