NOD32 získal už 30. ocenenie Virus Bulletin 100% Award

Další článek

Antivírusový systém NOD32 opäť obhájil svoje prvenstvo v testoch časopisu Virus Bulletin

NOD32 rozšíril svoju rekordnú zbierku ocenení o okrúhlu, už 30. cenu, keď opäť zachytil všetky „In the Wild“ vírusy a červy v testoch mesačníka Virus Bulletin bez vyvolania jediného falošného poplachu.

Časopis Virus Bulletin je jediným svetovým periodikom zameriavajúcim sa na problematiku počítačových vírusov. Pravidelne testuje komerčne dostupný antivírový software a uverejňuje výsledky vrátane hodnotení recenzentov. Od roku 1998 sa týchto testov zúčastňuje aj systém NOD32 a od tohto roku je aj jediným antivírusovým systémom na svete, ktorý v testoch neminul ani jeden „In The Wild“ vírus.

Aktuálny prehľad všetkých výsledkov systému NOD32 je k dispozícii na adrese:
www.virusbulletin.com/vb100/archives/products.xml

Antivírusový systém NOD32 predstavuje integrované riešenie antivírusovej ochrany charakteristické najlepšími výsledkami v detekcii a zároveň najnižším zaťažením systému.

O spoločnosti ESET

Spoločnosť ESET, spol. s r. o. je globálny dodávateľ bezpečnostných riešení, ktorý ponúka antivírusovú ochranu novej generácie. Spoločnosť bola založená v roku 1992, sídli v Bratislave. Má pobočky v USA a Českej Republike a vo viac ako 30 krajinách sveta má distribútorské zastúpenie.